Clarity XLC3.1 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Clarity XLC3.1 (29 pagina’s), behorend tot de categorie Telefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Clarity XLC3.1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/29

E
S
P
A
~
N
O
L
F
R
A
N
Ç
A
I
S
E
N
G
L
I
S
H
Handset
User Guide
Product specificaties
| Merk: | Clarity |
| Categorie: | Telefoon |
| Model: | XLC3.1 |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 12.7 g |
| Soort: | DECT-telefoon |
| Beeldscherm: | LCD |
| Frequentieband: | 1.9 GHz |
| Montagewijze: | Bureau |
| Luidspreker: | Nee |
| Nummerherkenning: | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | Monochroom |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Standby tijd: | 130 uur |
| Gesprekstijd: | 6.5 uur |
| Capaciteit telefoonboek: | - entries |
| Draadloze verbindingen: | Ja |
| Afmetingen (B x D x H): | 51 x 32 x 184 mm |
| Antwoordapparaat: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Clarity XLC3.1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Telefoon Clarity
5 Mei 2024
5 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
4 Mei 2024
Handleiding Telefoon
Nieuwste handleidingen voor Telefoon
20 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
7 Mei 2026
6 April 2026
2 April 2026
31 Maart 2026
31 Maart 2026