Cecotec DressCode 7000 Handleiding
Cecotec Wasmachine DressCode 7000
Bekijk gratis de handleiding van Cecotec DressCode 7000 (196 pagina’s), behorend tot de categorie Wasmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Cecotec DressCode 7000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/196

Instruction manual
Manuel d’instructions
Bedienungsanleitung
Manuale di istruzioni
Manual de instruções
Handleiding
Instrukcja obsługi
Návod k použití
DRESSCODE 6000/7000/8000
Lavadora / Washing machine
Product specificaties
| Merk: | Cecotec |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | DressCode 7000 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 60000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Deurkleur: | Zwart |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Energieverbruik wassen: | 0.784 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus: | 45 l |
| Centrifuge-droger klasse: | B |
| Geluidsniveau (wassen): | - dB |
| Aanpasbare centrifugesnelheid: | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid: | 1400 RPM |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Geluidsniveau bij centrifugeren: | 80 dB |
| Cyclustijd (max): | 208 min |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 15 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 78 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Deur type: | Gehard glas |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Instelbare temperatuur: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Minimum centrifugesnelheid: | 400 RPM |
| Eco Drum Clean: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Display verlichting: | Ja |
| Deur openen: | Opening aan zijkant |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| Trommel schoonmaken: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Wasprogramma's: | Cold, Cotton, Delicate/silk, Intensive/outdoor, Mix, Quick, Quick 14min, Quick 30°C, Rinse, Rinse & spin, Synthetics |
| Kleur deurgreep: | Zwart |
| Velgkleur: | Zwart |
| Automatische vergrendeling: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cecotec DressCode 7000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasmachine Cecotec
6 Maart 2026
4 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
17 November 2025
3 Oktober 2025
17 Augustus 2025
5 Augustus 2025
5 Augustus 2025
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026