Cecotec Bolero DressCode 8200 Handleiding
Cecotec Wasmachine Bolero DressCode 8200
Bekijk gratis de handleiding van Cecotec Bolero DressCode 8200 (127 pagina’s), behorend tot de categorie Wasmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Cecotec Bolero DressCode 8200 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/127

Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
Bedienungsanleitung
Manuale di istruzioni
Manual de instruções
Instructiehandleiding
Instrukcja obsługi
Návod k použití
DRESSCODE 7200
DRESSCODE 7200 STEEL
DRESSCODE 8200
DRESSCODE 8200 STEEL
Lavadora/Washing machine
Product specificaties
| Merk: | Cecotec |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | Bolero DressCode 8200 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 68400 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 660 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Deurkleur: | Grijs |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Geluidsniveau: | 80 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 72000 g |
| Breedte verpakking: | 680 mm |
| Diepte verpakking: | 660 mm |
| Hoogte verpakking: | 875 mm |
| Energieverbruik wassen: | 0.824 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus: | 48 l |
| Centrifuge-droger klasse: | B |
| Geluidsniveau (wassen): | - dB |
| Aanpasbare centrifugesnelheid: | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid: | 1400 RPM |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Geluidsniveau bij centrifugeren: | 80 dB |
| Cyclustijd (max): | 218 min |
| Aantal wasprogramma's: | 16 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 82 kWu |
| Instelbare temperatuur: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Deur openen: | Opening aan zijkant |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Wasprogramma's: | Cotton, Delicate/silk, Eco, Intensive/outdoor, Mix, Pre-wash, Rinse, Spin, Sport, Synthetics, Wool |
| Trommel type: | Diamond Drum |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cecotec Bolero DressCode 8200 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasmachine Cecotec
6 Maart 2026
4 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
17 November 2025
3 Oktober 2025
17 Augustus 2025
5 Augustus 2025
5 Augustus 2025
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026