CDA VC800 Handleiding
CDA Koffiezetapparaat VC800
Bekijk gratis de handleiding van CDA VC800 (56 pagina’s), behorend tot de categorie Koffiezetapparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over CDA VC800 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56

Customer Care Department • TheGroup Ltd. • Harby Road • Langar • Nottinghamshire • NG13 9HY
T :F :E : 01949 862 012 01949 862 003 customer[email protected]u www.cda.euW :www.cda.eu
vc800 Built-In
Coee Machine
Installation, Use and Maintenance
Product specificaties
| Merk: | CDA |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | VC800 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 23000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 401 mm |
| Hoogte: | 455 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 580 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 500 mm |
| Vermogen: | 1350 W |
| Capaciteit watertank: | 1.8 l |
| Koffiebonen capaciteit: | 200 g |
| Koffiezet apparaat type: | Volledig automatisch |
| Koffie invoertype: | Coffee beans, Ground coffee |
| Capaciteit in kopjes: | 2 kopjes |
| Ingebouwde molen: | Ja |
| Verstelbare koffie sterkte: | Ja |
| Warmwatersysteem: | Ja |
| Koffie maken: | Ja |
| Regelbare malinginstellingen: | Ja |
| Maximum werkdruk: | 15 bar |
| Uitneembare morsplaat: | Ja |
| Stoomkraan: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220–240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Espressomachine |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CDA VC800 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koffiezetapparaat CDA
2 Juli 2023
4 Juni 2023
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
30 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026