CDA FWV901 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor CDA FWV901 (16 pagina's) in de categorie Wijnklimaatkast. Deze handleiding was nuttig voor 76 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.129
Product specificaties
| Merk: | CDA |
| Categorie: | Wijnklimaatkast |
| Model: | FWV901 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | - g |
| Breedte: | 592 mm |
| Diepte: | 545 mm |
| Hoogte: | 884 mm |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 195 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | B |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Plankmateriaal: | Hout |
| Deur open alarm: | Ja |
| Luchtbevochtigingsfunctie: | Ja |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Kleur behuizing: | Roestvrijstaal |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Aantal deuren: | 1 deur(en) |
| Inwendige kleur: | Zwart |
| Temperatuur (min): | 5 °C |
| Flessen-capaciteit: | 55 fles(sen) |
| Aantal temperatuur zones: | 2 |
| Temperatuur bereik (zone 1): | 5 - 22 °C |
| Temperatuur (max): | 22 °C |
| Temperatuur reeks (zone 2): | 5 - 22 °C |
Handleiding Wijnklimaatkast CDA
18 Juni 2023
11 Juni 2023
7 Juni 2023
4 Juni 2023
30 Mei 2023
Handleiding Wijnklimaatkast
Nieuwste handleidingen voor Wijnklimaatkast
28 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026