CDA FWC624SS Handleiding
CDA Wijnklimaatkast FWC624SS
Bekijk gratis de handleiding van CDA FWC624SS (28 pagina’s), behorend tot de categorie Wijnklimaatkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over CDA FWC624SS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

FWC153
FWC304
FWC604
FWC624
Wine coolers
Installation, use and maintenance
Product specificaties
| Merk: | CDA |
| Categorie: | Wijnklimaatkast |
| Model: | FWC624SS |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 44000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | G |
| Jaarlijks energieverbruik: | 158 kWu |
| Gewicht verpakking: | 48000 g |
| Breedte verpakking: | 660 mm |
| Diepte verpakking: | 660 mm |
| Hoogte verpakking: | 885 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Nee |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Ingebouwde vriezer: | Nee |
| Plankmateriaal: | Hout |
| Klimaatklasse: | ST |
| Geluidsemissieklasse: | D |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Aantal schappen: | 11 schappen |
| Aantal deuren: | 2 deur(en) |
| Inwendige kleur: | Zwart |
| Temperatuur (min): | 5 °C |
| Flessen-capaciteit: | 40 fles(sen) |
| Aantal temperatuur zones: | 2 |
| Temperatuur (max): | 20 °C |
| Geluidsalarm(en): | Ja |
| Temperatuurindicatie: | Ja |
| Type product: | Compressorwijnkoeler |
| Type beeldscherm: | LED |
| Ultraviolet ( UV) bescherming: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CDA FWC624SS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wijnklimaatkast CDA
18 Juni 2023
16 Juni 2023
11 Juni 2023
7 Juni 2023
4 Juni 2023
30 Mei 2023
27 Mei 2023
25 Mei 2023
24 Mei 2023
22 Mei 2023
Handleiding Wijnklimaatkast
Nieuwste handleidingen voor Wijnklimaatkast
28 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026