CDA FWC303 Handleiding
CDA Wijnklimaatkast FWC303
Bekijk gratis de handleiding van CDA FWC303 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Wijnklimaatkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 63 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over CDA FWC303 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

1
Customer Care Department • The Group Ltd. • Harby Road • Langar • Nottinghamshire • NG13 9HY
T : 01949 862 012 F : 01949 862 003 E : servic[email protected] W : www.cda.eu
fwc152 / fwc303 / fwc603 /
fwc623 Wine Coolers
Manual for Installation, Use and Maintenance
Product specificaties
| Merk: | CDA |
| Categorie: | Wijnklimaatkast |
| Model: | FWC303 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 27000 g |
| Breedte: | 295 mm |
| Diepte: | 615 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Geluidsniveau: | 43 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 139 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Plankmateriaal: | Hout |
| Stroomgebruik per dag: | 0.09 kWh/24u |
| Stroom: | 13 A |
| Klimaatklasse: | N |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Aantal deuren: | 1 deur(en) |
| Inwendige kleur: | Zwart |
| Flessen-capaciteit: | 20 fles(sen) |
| Aantal temperatuur zones: | 1 |
| Temperatuur bereik (zone 1): | 5 - 22 °C |
| AC-ingangsspanning: | 230-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Compressorwijnkoeler |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CDA FWC303 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wijnklimaatkast CDA
18 Juni 2023
16 Juni 2023
11 Juni 2023
7 Juni 2023
4 Juni 2023
30 Mei 2023
27 Mei 2023
25 Mei 2023
24 Mei 2023
22 Mei 2023
Handleiding Wijnklimaatkast
Nieuwste handleidingen voor Wijnklimaatkast
28 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026