CDA FWC304BL Handleiding
CDA Wijnklimaatkast FWC304BL
Bekijk gratis de handleiding van CDA FWC304BL (28 pagina’s), behorend tot de categorie Wijnklimaatkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over CDA FWC304BL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

FWC153
FWC304
FWC604
FWC624
Wine coolers
Installation, use and maintenance
Product specificaties
| Merk: | CDA |
| Categorie: | Wijnklimaatkast |
| Model: | FWC304BL |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 25000 g |
| Breedte: | 295 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 890 mm |
| Netbelasting: | 85 W |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | G |
| Jaarlijks energieverbruik: | 150 kWu |
| Gewicht verpakking: | 27000 g |
| Breedte verpakking: | 326 mm |
| Diepte verpakking: | 628 mm |
| Hoogte verpakking: | 865 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Ingebouwde vriezer: | Nee |
| Plankmateriaal: | Hout |
| Stroom: | 13 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Klimaatklasse: | ST |
| Luchtbevochtigingsfunctie: | Ja |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Aantal deuren: | 1 deur(en) |
| Inwendige kleur: | Zwart |
| Flessen-capaciteit: | 20 fles(sen) |
| Aantal temperatuur zones: | 1 |
| Temperatuur bereik (zone 1): | 5 - 20 °C |
| Type product: | Compressorwijnkoeler |
| Nettoinhoud wijnkoeler: | 60 l |
| Ultraviolet ( UV) bescherming: | Ja |
| Brutocapaciteit wijnkoeler: | 65 l |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CDA FWC304BL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wijnklimaatkast CDA
18 Juni 2023
16 Juni 2023
11 Juni 2023
7 Juni 2023
4 Juni 2023
30 Mei 2023
27 Mei 2023
25 Mei 2023
24 Mei 2023
22 Mei 2023
Handleiding Wijnklimaatkast
Nieuwste handleidingen voor Wijnklimaatkast
28 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026