Bushnell neo XS Handleiding
Bushnell Sporthorloge neo XS
Bekijk gratis de handleiding van Bushnell neo XS (26 pagina’s), behorend tot de categorie Sporthorloge. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 13 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Bushnell neo XS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/26

User
Manual
Rangender Watch
GPS
®
Product specificaties
| Merk: | Bushnell |
| Categorie: | Sporthorloge |
| Model: | neo XS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 53 g |
| Bluetooth: | Nee |
| Markt positionering: | Sporthorloge |
| Waterdicht: | Ja |
| Stopwatch: | Ja |
| Band materiaal: | Silicone |
| Waterdicht tot: | 10 m |
| Veiligheidsfunties: | Scratch resistant, Water resistant |
| Wekker: | Ja |
| Ingebouwde afstandsmeter: | Ja |
| Aanbevolen activiteit: | Golf |
| Compatibele besturingssystemen: | Windows (XP/Vista/7/8), Mac OS X 10 |
| Ondersteunde talen: | Multi |
| Afmetingen (B x D x H): | 45 x 63 x 14 mm |
| Levensduur batterij: | 16 uur |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Training programmering: | Ja |
| Training aanbevelingen: | Ja |
| Automatische aanpassing trainingsprogramma: | Ja |
Hoe kan ik een bestaande baan bijwerken
Ans Brouwer-van de Brouwer - 9 Juli 2025Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bushnell neo XS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Sporthorloge Bushnell
24 April 2024
15 Februari 2024
28 April 2023
14 Februari 2023
Handleiding Sporthorloge
Nieuwste handleidingen voor Sporthorloge
2 Maart 2026
30 November 2025
14 Oktober 2025
7 Oktober 2025
17 September 2025
7 Juli 2025
30 Juni 2025
6 Juni 2025
29 Maart 2025
10 Maart 2025