Bushnell Neo X Handleiding
Bushnell Sporthorloge Neo X
Bekijk gratis de handleiding van Bushnell Neo X (24 pagina’s), behorend tot de categorie Sporthorloge. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Bushnell Neo X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

User
Manual
Rangender Watch
GPS
®
Product specificaties
| Merk: | Bushnell |
| Categorie: | Sporthorloge |
| Model: | Neo X |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 53 g |
| Bluetooth: | Nee |
| Touchscreen: | Nee |
| GPS: | Ja |
| Markt positionering: | Sporthorloge |
| Waterdicht: | Ja |
| Stopwatch: | Ja |
| Band materiaal: | Silicone |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 1 |
| Waterdicht tot: | 30 m |
| Veiligheidsfunties: | Waterbestendig |
| Ingebouwde afstandsmeter: | Ja |
| Aanbevolen activiteit: | Golf |
| Compatibele besturingssystemen: | Windows (XP/Vista/7/8), Mac OS X 10.6 |
| Ondersteunde talen: | DEU, ENG, ESP, FRE, ITA |
| Afmetingen (B x D x H): | 45 x 14 x 63 mm |
| Levensduur batterij: | 16 uur |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Tijd/afstand waarschuwing: | Ja |
| Hartslag gebaseerde calorieberekening: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bushnell Neo X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Sporthorloge Bushnell
24 April 2024
15 Februari 2024
28 April 2023
14 Februari 2023
Handleiding Sporthorloge
Nieuwste handleidingen voor Sporthorloge
2 Maart 2026
30 November 2025
14 Oktober 2025
7 Oktober 2025
17 September 2025
7 Juli 2025
30 Juni 2025
6 Juni 2025
29 Maart 2025
10 Maart 2025