Boss 2 Farad CAP2S Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Boss 2 Farad CAP2S (7 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 319 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
7
Downloads
619
Product specificaties
| Merk: | Boss |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | 2 Farad CAP2S |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Breedte: | 261.62 mm |
| Hoogte: | 76.19 mm |
| Vormfactor: | Cylindrisch |
| Montagewijze: | Vloer |
| Soort voeding: | DC |
| Impedantie: | 0.00195 Ohm |
| Spanning: | 22 V |
| Capaciteit: | 2000000000 nF |
| Capaciteit tolerantie: | 10 procent |
| Condensator type: | Fixed capacitor |
Handleiding Niet gecategoriseerd Boss
26 Maart 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 November 2025
26 November 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026