Biohort Panorama Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Biohort Panorama (72 pagina’s), behorend tot de categorie Tuinhuis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Biohort Panorama of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/72

1
Aufbauanleitung für Gerätehaus „Panorama
®
“
Assembly manual for garden shed “Panorama
®
“
Notice de montage pour l´abri de jardin “Panorama
®
“
Opbouwbeschrijving berging “Panorama
®
“
Instrucciones de montaje de la caseta modelo “Panorama
®
”
Istruzioni di montaggio Casetta portattrezzi “Panorama
®
”
Monteringsvejledning for redskabsskuret “Panorama
®
”
GB
FR
NL
DE
IT
ES
BIOHORT GmbH
www.biohort.com
Hitta din översättning ...
Finn din oversettelse ...
Találja meg fordítását ...
Najděte svůj překlad ...
www.biohort.com/downloads
Poiščite vaš prevod na ...
DK
Product specificaties
| Merk: | Biohort |
| Categorie: | Tuinhuis |
| Model: | Panorama |
| Gewicht: | 240000 g |
| Breedte: | 2730 mm |
| Diepte: | 2780 mm |
| Hoogte: | 2270 mm |
| Soort: | Metalen schuur |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Deur type: | Dubbel |
| Land van herkomst: | Oostenrijk |
| Aantal schappen: | 2 schappen |
| Aantal deuren: | 1 deur(en) |
| Materiaal van het handvat: | Roestvrijstaal |
| Onderhoudsvrij - geen olie nodig: | Ja |
| Dakmateriaal: | Staal |
| Slot type: | Sleutel |
| Eenvoudig te monteren: | Ja |
| Hoeveelheid haken: | 4 haken |
| Daktype: | Zadeldak |
| Geïntegreerde vloer: | Nee |
| Dakkleur: | Metallic donkergrijs |
| Muurkleur: | Metallic donkergrijs |
| Binnenlengte: | 2520 mm |
| Interne diepte: | 2520 mm |
| Binnenhoogte: | 2200 mm |
| Muurmateriaal: | Staal |
| Deurhoogte: | 1820 mm |
| Interne vloeroppervlakte: | 6.3 m² |
| Geïntegreerde steunrail(s): | Ja |
| Aantal gereedschapshouders: | 2 |
| Sneeuwbelasting (max): | 150 kg/m² |
| Vergrendelingsmechanisme: | 3-weg |
| Basisafmetingen (BxD): | 2570 x 2570 mm |
| Deurbreedte: | 1550 mm |
| Stormbestendig: | Ja |
| Deuropeningsmechanisme: | Gastrekveer |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Biohort Panorama stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Tuinhuis Biohort
13 Juni 2023
31 Mei 2023
16 Februari 2023
Handleiding Tuinhuis
Nieuwste handleidingen voor Tuinhuis
23 Februari 2026
21 December 2025
16 December 2025
1 September 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
3 Juli 2025
15 Juni 2025