Beurer MN4X Handleiding
Beurer Baardtrimmer MN4X
Bekijk gratis de handleiding van Beurer MN4X (110 pagina’s), behorend tot de categorie Baardtrimmer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 86 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Beurer MN4X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/110

DE Barttrimmer
Gebrauchsanweisung ..........................4
ENBeard trimmer
Instructions for use .............................12
FR Multigroomer
Mode d’emploi ...................................20
ES Cortabarbas
Instrucciones de uso ..........................28
IT Regolabarba
Istruzioni per l'uso ..............................36
TRSakal Düzeltici
Kullanım Kılavuzu ...............................44
RUТриммер для бороды
Инструкция поприменению ............52
PLTrymer do brody
Instrukcja obsługi ...............................61
NL Baardtrimmer
Gebruiksaanwijzing ............................69
DA Skægtrimmer
Betjeningsvejledning ...........................77
SV Skäggtrimmer
Bruksanvisning ...................................85
NO Skjeggtrimmer
Bruksanvisning ...................................93
FI Partatrimmeri
Käyttöohje ........................................101
MN4X
Product specificaties
| Merk: | Beurer |
| Categorie: | Baardtrimmer |
| Model: | MN4X |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 154 g |
| Breedte: | 40 mm |
| Diepte: | 160 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Oplaadtijd: | 1.5 uur |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Materiaal mes: | Roestvrij staal/titanium |
| Gebruikstijd: | 90 min |
| Wasbaar: | Ja |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Minimale haarlengte: | 0.8 mm |
| Maximale haarlengte: | 12 mm |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Aantal bevestigingen: | 2 |
| Batterij-oplaadindicatie: | Ja |
| Aantal lengte stappen: | 12 |
| Zelfslijpend mes: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Lithium |
| Type beeldscherm: | LED |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Beurer MN4X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Baardtrimmer Beurer
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
19 Februari 2023
Handleiding Baardtrimmer
Nieuwste handleidingen voor Baardtrimmer
22 Mei 2026
20 Mei 2026
5 Mei 2026
29 April 2026
20 April 2026
1 April 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026
7 Maart 2026
5 Maart 2026