Beurer HR 6000 Handleiding
Beurer Baardtrimmer HR 6000
Bekijk gratis de handleiding van Beurer HR 6000 (100 pagina’s), behorend tot de categorie Baardtrimmer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 60 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Beurer HR 6000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/100

DE Body Groomer
Gebrauchsanweisung ...........................................................................2
EN Body groomer
Instructions for use .............................................................................15
FR Tondeuse corps
Mode d’emploi ....................................................................................27
ES Afeitadora corporal
Instrucciones de uso ..........................................................................39
IT Rasoio elettrico viso e corpo
Istruzioni per l’uso ..............................................................................51
TR Vücut bakım tıraş makinesi
Kullanım kılavuzu ................................................................................63
RU Триммер для тела
Инструкция поприменению .............................................................75
PL Body Groomer
Instrukcja obsługi ................................................................................87
HR 6000
Product specificaties
| Merk: | Beurer |
| Categorie: | Baardtrimmer |
| Model: | HR 6000 |
| Kleur van het product: | Black, Brown |
| Gewicht verpakking: | 190 g |
| Breedte verpakking: | 100 mm |
| Diepte verpakking: | 82 mm |
| Hoogte verpakking: | 221 mm |
| Stroombron: | AC/Batterij |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Oplaadtijd: | 1 uur |
| Beeldscherm: | Ja |
| Waterdicht: | Ja |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd: | 1 uur |
| Materiaal mes: | Roestvrijstaal |
| Gebruikstijd: | 60 min |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Draadloos: | Ja |
| Aantal lengte stappen: | 13 |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | LED |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Beurer HR 6000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Baardtrimmer Beurer
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
27 Februari 2024
19 Februari 2023
Handleiding Baardtrimmer
Nieuwste handleidingen voor Baardtrimmer
22 Mei 2026
20 Mei 2026
5 Mei 2026
29 April 2026
20 April 2026
1 April 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026
7 Maart 2026
5 Maart 2026