BEKO AFO ED5SO BP Handleiding


Pagina's 72 Oven

Bekijk de handleiding van BEKO AFO ED5SO BP gratis online of download de PDF. Deze handleiding is 0 keer bekeken. Vraag over dit model? Stel een vraag

EN
CONVECTION OVENS
INSTRUCTIONS FOR THE INSTALLATION, USE AND MAINTENANCE
IT
FORNI A CONVEZIONE
ISTRUZIONI PER L’INSTALLAZIONE, L’USO E LA MANUTENZIONE
DE
HEISSLUFTÖFEN
ANLEITUNGEN FÜR DEN INSTALLATEUR, BEDIENUNGS-UND WARTUNG
FR
FOURS À AIR PULSE’
INSTRUCTIONS POUR L’INSTALLATION, L’EMPLOI ET LA MAINTENANCE
ES
HORNOS A CONVECCIÓN
INSTRUCCIONES PARA LA INSTALACIÓN, USO Y MANTENIMIENTO
NL
CONVECTIEOVENS
INSTRUCTIES VOOR DE INSTALLATIE, GEBRUIK EN ONDERHOUD
B02.0005.22
EN INDEX IT INDICEDE INHALT
DimensionsDimensioniAbmessungen
ForewordPremessaVorwort
1.0Declaration of ConformityDichiarazione di conformitàKonformitätserklärung
1.1
European Directive
ROHS 2012/19/UE
Direttiva Europea
ROHS 2012/19/UE
Europäische Richtlinie
ROHS 2012/19/UE
1.3
Transport of the oven and
packaging removal
Trasporto del forno e rimozione
degli imballi
Transport des Ofens und
Entfernung der Verpackung
1.4Informative labelsTarghette informativeInformationsetiketten
1.5Oven positioningPosizionamento del fornoPositionierung des Ofens
1.6Electrical connectionCollegamento elettricoElektroanschluss
1.7
Technical data for electrical
connection
Tabella dati tecnici allacciamento
elettrico
Tabelle technische Daten Elektro-
anschluß
2.5
Hydraulic connection
water inlet
Collegamento idraulico
entrata acqua
Anschluss ans Wassernetz
Wasserzufuhr
3.1Spare parts replacingSostituzione parti di ricambioAustausch der ersatzteile
3.2Checking the functionsControllo delle funzioniKontrolle der funktionen
4.0
Description of the control panel
components
Descrizione componenti pannello
comandi
Programmierung und Betrieb
4.5Starting the ovenAvviamento del forno
Steuerung und
Kontrollvorrichtungen
4.6Turning the oven oSpegnimento del fornoAusschalten des Gerätes
9.0MaintenanceManutenzioneWartung
9.1
What to do in the case of a brea-
kdown or non use
Comportamento in caso di guasto
e/o prolungato inutilizzo
Anweisungen bei Störungen und/
oder längerem
Gerätestillstand
10.1Remedies to cooking hitchesRimedi alle anomalie di cotturaAbhilfe bei anormalem Garen
FR INDEXES INDICENL INHOUDSOPGAVE
DimensionsDimensionesAfmetingen
Avant-proposPremisaIntroductie
1.0Déclaration de conformitéDeclaración de conformidadVerklaring van conformiteit
1.1Directive européenne
ROHS 2012/19/UE
Directiva Europea
ROHS 2012/19/UE
Europese Richtlijn
ROHS 2012/19/UE
1.3Transport du four et élimination
de l’emballage
Transporte del horno y remoción
de los embalajes
Transport van de oven en verwij-
deren van de verpakking
1.4Etiquettes informativesTarjetas informativasInformatieve etiketten
1.5Positionnement du fourPosicionamiento del hornoHet plaatsen van de oven
1.6Raccordement électriqueConexión eléctricaElektrische aansluiting
1.7Tableau des données techniques
raccordement électrique
Tabla datos técnicos de
conexión eléctrica
Tabel technische
gegevens - elektrische
aansluiting
2.5Raccordement hydraulique - arri-
vée d’eau
Conexión hídrica-entrada del
agua
Wateraansluiting – waterinlaat
3.1Remplacement des piècesPiezas de recambioVervanging reserveonderdelen
3.2Contrôle des fonctionsControl de las funcionesControle van de functies
4.0Description des éléments du
panneau
Descripción componentes panel
de mandos
Beschrijving van componenten
bedieningspaneel
4.5Commandes et contrôles auxi-
liaires
Encendido del hornoStarten de oven
4.6Arrêt du fourApagado del hornoHet uitschakelen van de oven
9.0MaintenanceMantenimentoOnderhoud
9.1Que faire en cas de panne ou
d’arrêt prolongé de l’appareil
Comportamiento en caso de
avería o de larga inactividad
Handelen in geval van
storingen
10.1Que faire pour résoudre les pro-
blèmes de cuisson
Remedios para las anomalías de
cocción
Oplossingen voor problemen bij
het koken
2
4 x 2/3 GN - 4 x 460x340
DimensioniCapacitàDistanza tegliePeso a vuoto
DimensionsCapacityTrays distanceEmpty weight
AbmessungenKapazitätEinschubabstandLeergewicht
DimensionsCapacitéEcartement grillesPoids à vide
DimensionesCapacidadDistancia bandejasPeso en vacío
AfmetingenCapaciteitAfstand dienbladenLeeggewicht
mm 585 x 655 x h 5704 x 460x34070 mm40 kg
3
7880
655
23
547
570
606384
6043580
23
49
576
30
655
6350
8840988
585
D
A
A
D
292,5292,5
B
B
33
212,5

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: BEKO
Categorie: Oven
Model: AFO ED5SO BP

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met BEKO AFO ED5SO BP stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden