BeamZ S700-LS 160.423 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van BeamZ S700-LS 160.423 (18 pagina’s), behorend tot de categorie Mes. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 22 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over BeamZ S700-LS 160.423 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | BeamZ |
| Categorie: | Mes |
| Model: | S700-LS 160.423 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 2400 g |
| Vermogen: | 700 W |
| Opwarmtijd: | 5 min |
| Productafmetingen (B x H x D): | 225 x 230 x 125 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Vloeistoftank capaciteit: | 0.25 l |
| Hoeveelheid rook uitstoot: | 75 m³/min |
Handleiding BeamZ S700-LS 160.423 – volledige tekst
- 5 - Waarschuwing: 160. 423 - Plaats de rookmachine op minimaal 100 cm van brandbaar materiaal zoals gordijnen, boeken enz. Zorg er voor dat het apparaat dusdanig bevestigd wordt dat de behuizing niet per ongeluk aangeraakt kan worden. - Alleen voor gebruik binnenshuis. - Tijdens de montage mag zich niemand onder de montageplaats bevinden. - Voordat het apparaat in werking wordt gesteld altijd eerst een deskundige raadplegen. - In het apparaat bevinden zich onder spanning staande onderdelen; open daarom NOOIT dit toestel. - Voordat het apparaat gerepareerd of onderhouden wordt dient deze eerst losgekoppeld te worden van het net. - Verwijder of plaats een stekker nooit met natte handen uit en in het stopcontact. - Indien zowel stekker en/of netsnoer als snoeringang-in-het apparaat beschadigd zijn dient dit door een vakman hersteld te worden.
- Indien het apparaat dermate beschadigd is dat inwendige (onder)delen zichtbaar zijn mag de stekker NOOIT in het stopcontact worden geplaatst én het apparaat NOOIT worden ingeschakeld. Neem in dit geval contact op met uw leverancier. - Sluit het apparaat alléén aan op een 220-240Vac/50Hz geaard stopcontact , verbonden met een 10-16A meterkastgroep. - Bij onweer altijd de stekker uit het stopcontact halen , zo ook wanneer het apparaat een poos niet gebruikt wordt. - Bij hergebruik kan condensatiewater gevormd worden; laat het apparaat eerst op kamertemperatuur komen. - Bij het verwijderen van de stekker uit het stopcontact nooit aan het netsnoer trekken. - Om te voorkomen dat het apparaat naar beneden valt (bij ophanging), dient een veiligheidsophanging te worden aangebracht. Te denken valt aan een deugdelijke ketting, staalkabel o. i. d.
, dat onafhankelijk van de beugel moet worden bevestigd. - De bijgeleverde beugel dient als hoofdophanging en moét worden gebruikt om het apparaat deugdelijk op te hangen.
- Om ongevallen in bedrijven te voorkomen moét rekening worden gehouden met de daarvoor geldende richtlijnen en moeten de veiligheidsaanwijzingen/waarschuwingen worden gevolgd. - Het apparaat buiten bereik van kinderen houden Veiligheid Sluit de rookmachine altijd aan op een wandcontactdoos of verlengkabel voorzien van randaarde. LET OP: het netsnoer mag uitsluitend vervangen worden door een door Tronios geleverd type Het bijvullen van het vloeistofreservoir dient voorzichtig te geschieden. Neem eerst de netstekker uit het stopcontact. Draai daarna de dop van het reservoir en vul bij met behulp van een passende trechter. Gebruik uitsluitend de originele Beamz rookvloeistof. Deze rookvloeistof is milieuvriendelijk, tevens biologisch afbreekbaar en laat, bij juist gebruik, geen residu achter. De openingen aan de bovenzijde van de kast moeten vrij blijven voor een goede ventilatie.
Het verwarmingselement van de rookgenerator ontwikkelt warmte welke afgevoerd moet worden. Plaats geen voorwerpen op de rookmachine. Installatie en gebruik Haal de rookmachine uit de verpakking. Vul het rookvloeistofreservoir bij met behulp van een trechter. Steek daarna pas de stekker weer in het stopcontact. Het verwarmingselement wordt hierdoor nu automatisch ingeschakeld. Het voorverwarmen duurt ca. 5 tot 10 minuten, afhankelijk van de omgevingstemperatuur. Is de juiste temperatuur van de rookgenerator bereikt, dan klikt de thermostaat en gaat de signaallamp op de handbediening aan. Druk nu kort op de schakelknop en de rookmachine produceert een mooie dichte rook. Is de rookgenerator op temperatuur (lamp brandt. ) dan kan de rookmachine ongeveer 2 minuten onafgebroken achtereen rook produceren. Na deze periode is de rookgenerator zodanig afgekoeld dat de thermostaat uitschakelt.
- 6 - KENMERKEN: S700-LS Rookmachine + Laser R/G Een twee-in-één product, bestaande uit een rode en groene laser in combinatie met een rookmachine met een uitstekende rookontwikkeling voor kleinere ruimten. De laser creëert een fantastisch en uitzonderlijk sterrenhemeleffect. Door het gebruik van deze combinatie is het produceren van buitengewone lichteffecten snel en effectief te realiseren. Voorzien van afstandsbediening en ingebouwde vloeistoftank. Ideaal voor gebruik in bars, disco's, thuis enz. • Twee-in-één product • Rode en groene laser • 700W rookmachine • Inclusief 500ml rookvloeistof • Creëren lichteffecten snel gerealiseerd • Afstandsbediening LAYOUT:. 1. Rookmachine aan/uit 2. Laser aan/uit 3. Veiligheidssleutel aan/uit 4. 220~240VAC Netentree 5. Peil rookvloeistof
- 7 - Opstelling Plaats de rookmachine op een gemakkelijk bereikbare plaats in verband met het bijvullen. Het is ook mogelijk de machine op te hangen d. m. v. de meegeleverde beugel met stelschroeven. Uitschakelen Schakel de rookmachine altijd uit door de stekker uit het stopcontact te halen. Het 500watt verwarmingselement blijft anders onnodig stroom verbruiken. Technische gegevens Aansluitspanning:. 220-240V~/50Hz Verwarmingselement:. 700 watt Opwarmtijd:. 5 minuten Aaneengesloten gebruik:. 1 minuut maximaal Rookopbrengst:. ca. 75 kub. m. /minuut Tankinhoud:. 0,5 liter Laser. 3B, Rood: 150mW ; Groen: 50mW Afmetingen:. 225 x 230 x 125mm Gewicht:. 2. 5 kg Toebehoren Rookvloeistof, hoge kwaliteit op waterbasis, speciaal voor de Beamz rookmachine. Garandeert een goede werking. 5 liter verpakking, bestelnummer 160. 582 160. 583 160. 586 1 liter verpakking, bestelnummer 160. 643 160.
644 Parfum, verhoogt de sfeer door aan de rook een aangenaam luchtje toe te voegen. Een flesje is voldoende voor ca. 5 liter rookvloeistof. coco 160. 650 tropico 160. 653 mint 160. 651 aardbei 160. 654 vanille 160. 652 energizer 160. 655 Afgedankte artikelen. Raadpleeg eventueel www. wecycle. nl en/of www. vrom. nl v. w. b. het afdanken van elektronische apparaten in het kader van de WEEE-regeling. Vele artikelen kunnen worden gerecycled, gooi ze daarom niet bij het huisvuil maar lever ze in bij een gemeentelijk depot of uw dealer. Lever ook afgedankte batterijen in bij uw gemeentelijk depot of bij de dealer, zie www. stibat. nl. Voer zelf geen reparaties uit aan het apparaat; in élk geval vervalt de totale garantie. Ook mag het apparaat niet eigenmachtig worden gemodificeerd , ook in dit geval vervalt de totale garantie.
Ook vervalt de garantie bij ongevallen en beschadigingen in élke vorm t. g. v. onoordeelkundig gebruik en het niet in achtnemen van de waarschuwingen in het algemeen en gestelde in deze gebruiksaanwijzing.
- 13 - LASER VEILIGHEIDSLABELS LASER LENSOPENING: LASERSTRAAL VERMIJD DIRECT OOGCONTACT Richtlijnen en laserveiligheid informatie kunt u vinden op ANSI Z136. 1 Standard “For Safe Use of Lasers”, www. laserinstitute. org en www. laserist. org (NL) LASER EFFECT Deze handleiding bevat belangrijke laser veiligheidsinformatie. Lees deze handleiding eerst door alvorens de laser te gebruiken om oogletsel te voorkomen en om de wet niet te overtreden. Bewaar deze handleiding als naslagwerk. WAARSCHUWING Lasers kunnen zeer gevaarlijk zijn en daarom moeten alle veiligheidsvoorschriften in acht worden genomen. Als lasers onjuist worden gebruikt kan oogletsel en zelfs blindheid optreden. STOP EN LEES ALLE LASER INFORMATIE Laserlicht is anders dan ander licht wat u gewoon bent. Laserlicht kan n. l. (oog)letsel veroorzaken. Laserlicht is duizenden keren geconcentreerder dan normaal licht.
Deze lichtconcentratie kan het netvlies verbranden. Zelfs als de warmte van een laserstraal niet gevoeld kan worden, kan het oogletsel of blindheid veroorzaken. Zelfs een kleine concentratie en een straal die ver verwijderd is kan gevaarlijk zijn. Oogletsel ontstaat sneller dan u met de ogen kunt knipperen. Het is onjuist te veronderstellen dat één straal uit een bundel van honderden door de laser gemaakte bundels, geen letsel kan veroorzaken. Het is ook onjuist te veronderstellen dat het veilig is in een bewegende straal te kijken. In de wet staat dat het verboden is, bij gebruik van een Klasse 3B laser, de laserstraal op individuen te richten en/of daaronder zoals op dansvloeren enz. • De laser mag alleen binnenshuis gebruikt worden, (IP20). • Alleen in droge- en nooit in vochtige, natte ruimten gebruiken, mijd extreme hittebronnen en stof.
Laat de laser nooit in contact komen met water of andere (chemische) vloeistoffen, reinigingsmiddelen enz. • Gooi een defecte laser nooit bij het huisafval, maar lever deze in bij een inzamelingsplaats of een gemeentelijk depot.
Een groot deel kan gerecycled worden. • De laser moet in een goedgeventileerde ruimte gebruikt worden, en minstens 50cm van andere apparatuur of oppervlakken verwijderd zijn. Controleer altijd of ventilatiegaten open, en niet geblokkeerd zijn. • Vermijd direct oogcontact met, en stel uw lichaam nooit bloot aan de laserstraal. KIJK NOOIT IN DE LASERSTRAAL. • De laserstraal kan oogletsel of blindheid veroorzaken. • Het is verboden en gevaarlijk de laserstraal in het publiek te schijnen, of daar te schijnen waar reflecties het publiek bereiken. • Het is verboden de laserstraal op vliegtuigen te richten. • In de laserunit bevinden zich voor u geen onderdelen die door u gebruikt kunnen worden. Open daarom nooit de behuizing en probeer de unit nooit te repareren. Laat dit over aan gekwalificeerde vakmensen of stuur de unit naar uw dealer.
• Het afstellen of gebruik anders dan omschreven in deze handleiding kan leiden tot een gevaarlijke blootstelling aan ongewenste straling. • Plaats laserunits zodanig dat laserstralen tenminste 3 meter boven de vloer bewegen. Zie verderop in deze handleiding. • Test laserunits altijd eerst voordat het publiek aanwezig is. Gebruik de laser niet bij defecten. Gebruik de laser niet indien deze maar een paar bundels uitstralen. Lasers stralen normaliter honderden bundels uit. Dit duidt op een defect aan de lens en zorgt ervoor dat de uitgestraalde bundels een ander/hoger stralingsniveau hebben en gevaarlijk zijn. • Richt een laserstraal nooit op mensen en dieren. • Zorg ervoor dat bij de aanwezigheid van een balkon o. i. d. dat de 3m regel in acht wordt genomen, zie hierboven vermeld. • Richt een laserstraal nooit op ramen, spiegels, reflecterend materiaal enz.
Ook reflecterende stralen zijn gevaarlijk. • Richt een laserstraal nooit op een vliegtuig. • Richt een laserstraal nooit in de open lucht. • Gebruik geen reinigingsmiddelen en/of chemische middelen om de lens schoon te maken.
• Laat een (werkende) laserunit nooit onbeheerd achter. • Laat de bediening van een Klasse 3B laser over aan vakbekwame mensen die vertrouwd zijn met de gestelde eisen die hiervoor nodig zijn. • De gestelde eisen variëren van land tot land. De gebruiker is verantwoordelijk voor (het gebruik van) de laser.
- 14 - • Gebruik altijd een veiligheidsketting wanneer een laser op hoogte wordt gemonteerd. • De fabrikant accepteert geen enkele aansprakelijk voor welke beschadiging/letsel dan ook indien hetgeen in deze handleiding wordt omschreven niet wordt opgevolgd en/of indien er niet geautoriseerde modificaties worden doorgevoerd. Tevens vervalt de garantie. • Laat het netsnoer niet in contact komen met andere snoeren en sluit netsnoeren aan met grote zorg. Onzorgvuldig gebruik kan levensgevaarlijk zijn. Controleer of de netspanning overeenkomt met de aangegeven spanning op het label. • Altijd de netstekker als laatste in het stopcontact steken en de netschakelaar moet in de uit-positie staan. Als alles geïnstalleerd is, de stekker plaatsen en de schakelaar omzetten. • Het netsnoer mag niet beschadigd zijn en niet langs scherpe delen voeren. Controleer dit van tijd tot tijd.
• Verwijder de stekker uit het stopcontact alvorens de unit schoon te maken of wanneer deze niet meer gebruikt wordt. Trek altijd aan de stekker en nooit aan het snoer bij verwijdering. • Reparaties moeten altijd worden uitgevoerd door vakbekwame mensen. • Schakel de laserunit nooit aan/uit/aan met korte intervallen, dit zal de levensduur aanzienlijk verminderen en de laser diode beschadigen. • Bij temperatuurverschillen de unit niet direct inschakelen. Door verschillen ontstaat condens, laat de unit even staan, zorg ervoor dat deze op temperatuur komt en schakel deze dan pas in. • Zorg er voor dat de unit niet onderhevig is aan schudden, trillen enz. Vermijd brute kracht tijdens installeren en bedienen. • Vermijd het rondslingeren van allerlei kabels en snoeren. Deze kunnen beschadigen en zo een gevaar vormen. • De bedrijfstemperatuur moet tussen de 10°C en 40°C liggen.
BLOOTSTELLING AAN ONDERDELEN Deze unit bevat laseronderdelen met een hoog vermogen, onder spanning staande delen en delen die straling afgeven. OPEN daarom NOOIT de behuizing, DIT KAN LEVENSGEVAARLIJK ZIJN. Het kan ook blindheid, huidverbranding en brand veroorzaken. LASER SET UP & GEBRUIK De laserunit kan worden opgehangen. Dit dient op een deugdelijke wijze te geschieden door gebruik te maken van een clamp en veiligheidsketting. Deze veiligheidsartikelen zijn bij de dealer te verkrijgen. Zoals in het volgende figuur is weergegeven dienen de laserstralen, met een minimum van 3 meter, boven de vloer te schijnen, zodanig dat individuen geen (oog)letsel oplopen. Hou rekening met eventueel aanwezige balkons o. i. d. en pas de 3 meterregel opnieuw toe. Tevens mag de laserunit nooit aanraakbaar zijn, behalve door een vakbekwaam persoon.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met BeamZ S700-LS 160.423 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mes BeamZ
Handleiding Mes
Nieuwste handleidingen voor Mes