Bartscher 2859271 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Bartscher 2859271 (23 pagina’s), behorend tot de categorie Friteuse. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 61 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Bartscher 2859271 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

INSTALLATION, USE
AND MAINTENANCE
Gas fryers Serie 700
2859251
2859171
2859271
Product specificaties
| Merk: | Bartscher |
| Categorie: | Friteuse |
| Model: | 2859271 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Gewicht: | 92000 g |
| Breedte: | 800 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Vermogen: | 30000 W |
| Aan/uitschakelaar: | Nee |
| Temperatuur (min): | 100 °C |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Temperatuur (max): | 190 °C |
| Materiaal: | Roestvrijstaal |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bartscher 2859271 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Friteuse Bartscher
3 April 2026
26 Maart 2026
24 Maart 2026
17 Maart 2026
16 Maart 2026
16 Maart 2026
16 April 2025
17 Juni 2023
18 Mei 2023
16 Mei 2023
Handleiding Friteuse
Nieuwste handleidingen voor Friteuse
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026