Asus GQE10A Handleiding
Asus Video conferentie systeem GQE10A
Bekijk gratis de handleiding van Asus GQE10A (66 pagina’s), behorend tot de categorie Video conferentie systeem. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 71 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Asus GQE10A of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/66

ASUS-Google
Meet hardware kit
GQE10A
User Guide
Product specificaties
| Merk: | Asus |
| Categorie: | Video conferentie systeem |
| Model: | GQE10A |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 600 g |
| Breedte: | 148.5 mm |
| Diepte: | 148.5 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Stroom: | 4.74 A |
| Processorfamilie: | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel: | i7-8550U |
| Bluetooth-versie: | 4.0 |
| USB-connectortype: | USB Type-A, USB Type-C |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| PC audio ingang: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| DC voltage input: | 19 V |
| Certificering: | BSMI/CB/CE/FCC/UL/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Megapixels: | - MP |
| Beeldsensorformaat: | - " |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Intern geheugen: | 4096 MB |
| Ingebouwde camera: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 5 |
| Totale opslagcapaciteit: | 128 GB |
| Aantal personen: | 8 persoon/personen |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 90 W |
| Type product: | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Processorgeneratie: | Intel® 8de generatie Core™ i7 |
| Inclusief luidspreker: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Asus GQE10A stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Video conferentie systeem Asus
20 Februari 2025
20 Februari 2025
26 Mei 2023
Handleiding Video conferentie systeem
Nieuwste handleidingen voor Video conferentie systeem
1 April 2026
17 Maart 2026
12 Maart 2026
6 Maart 2026
3 Maart 2026
1 Maart 2026
23 Februari 2026
24 December 2025
23 December 2025
17 December 2025