Asus Google Meet GQE29A Handleiding
Asus Video conferentie systeem Google Meet GQE29A
Bekijk gratis de handleiding van Asus Google Meet GQE29A (66 pagina’s), behorend tot de categorie Video conferentie systeem. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 51 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Asus Google Meet GQE29A of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/66

ASUS-Google
Meet hardware kit
GQE10A
User Guide
Product specificaties
| Merk: | Asus |
| Categorie: | Video conferentie systeem |
| Model: | Google Meet GQE29A |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 670 g |
| Breedte: | 198 mm |
| Diepte: | 123 mm |
| Hoogte: | 29.5 mm |
| Gewicht verpakking: | 4370 g |
| Breedte verpakking: | 321 mm |
| Diepte verpakking: | 313 mm |
| Hoogte verpakking: | 187 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Stroom: | 4.74 A |
| Processorfamilie: | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel: | i7-10510U |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Inclusief besturingssysteem: | ChromeOS |
| USB-connectortype: | USB Type-A, USB Type-C |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Vermogensverbruik (max): | 90 W |
| DC voltage input: | 19 V |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Certificering: | BSMI/CB/CE/FCC/UL/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Megapixels: | - MP |
| Beeldsensorformaat: | - " |
| Cameratype: | Enkele camera |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Intern geheugen: | 8 MB |
| Intern geheugentype: | DDR4 |
| Opslagmedia-type: | SSD |
| VESA-montage: | Ja |
| Ingebouwde camera: | Ja |
| Computersysteemtype: | Mini PC |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 5 |
| Totale opslagcapaciteit: | 128 GB |
| Verpakkingsinhoud: | Huddly IQ, télécommande, Nouveaux Microphone sans chainage, Haut-Parleur GMH, VESA, STAND |
| Inclusief microfoon: | Ja |
| Aantal personen: | 8 persoon/personen |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Type product: | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Processorgeneratie: | Intel® 10de generatie Core™ i7 |
| Inclusief luidspreker: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Asus Google Meet GQE29A stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Video conferentie systeem Asus
20 Februari 2025
20 Februari 2025
26 Mei 2023
Handleiding Video conferentie systeem
Nieuwste handleidingen voor Video conferentie systeem
1 April 2026
17 Maart 2026
12 Maart 2026
6 Maart 2026
3 Maart 2026
1 Maart 2026
23 Februari 2026
24 December 2025
23 December 2025
17 December 2025