Aspes AV2300 Handleiding
Aspes Niet gecategoriseerd AV2300
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AV2300 (3 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Aspes AV2300 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

AV3600/AV2300
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | AV2300 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 9 |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 290 mm |
| Diepte: | 520 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| Kinderslot: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Glas |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1200 W |
| Aantal branders/kookzones: | 2 zone(s) |
| Type kookplaat: | Keramisch |
| Aantal gaspitten: | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 2 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Breedte kookplaat: | - cm |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Timer duur: | 99 min |
| Positie brander/kookzone 1: | Midden vooraan |
| Diameter brander/kookzone 1: | 165 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Midden achteraan |
| Diameter brander/kookzone 2: | 200 mm |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AV2300 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
5 Mei 2025
24 Mei 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026