Aspes ATE50S Handleiding
Aspes Niet gecategoriseerd ATE50S
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATE50S (16 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 13 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATE50S of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ATE50S |
| Kleur van het product: | Wit |
| Jaarlijks energieverbruik: | 1402 kWu |
| Soort: | Zonder reservoir |
| Capaciteit watertank: | 50 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Verticaal |
| Maximaal vermogen: | 1500 W |
| Maximum werkdruk: | 8 bar |
| Water tank materiaal: | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 1500 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Brandstof: | Electrisch |
| Boiler systeem: | Solo-boilersysteem |
| Warmwatercapaciteit: | - l/min |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATE50S stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
5 Mei 2025
24 Mei 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
