Aspes APV1201 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes APV1201 (18 pagina’s), behorend tot de categorie Fornuis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Aspes APV1201 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/18

INSTRUCTION MANUAL
Models: APV1201
M IANUAL DENSTRUCCIONES
Modelo: APV1201
Manual de Instruções
M odelo: APV1201
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | APV1201 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 9 |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 4100 g |
| Breedte: | 290 mm |
| Diepte: | 520 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| Kinderslot: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Glaskeramiek |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1200 W |
| Aantal branders/kookzones: | 2 zone(s) |
| Type kookplaat: | Keramisch |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 2: | Groot |
| Aantal gaspitten: | - zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 2 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3000 W |
| Aangesloten lading (gas): | - W |
| Type timer: | Digitaal |
| Breedte kookplaat: | 29 cm |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Timer duur: | 99 min |
| Positie brander/kookzone 1: | Midden voor |
| Diameter brander/kookzone 1: | 165 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Midden achter |
| Diameter brander/kookzone 2: | 200 mm |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes APV1201 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fornuis Aspes
30 Maart 2026
30 Maart 2026
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Mei 2025
5 Februari 2025
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026