Aspes 5CA31PBUT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes 5CA31PBUT (10 pagina’s), behorend tot de categorie Fornuis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Aspes 5CA31PBUT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/10

Instructions for use and maintenance of gas,
gas-electric and electric cookers. Series:
85x45
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | 5CA31PBUT |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 850 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Combi |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 34 l |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Met oven: | Ja |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Vermogen: | 3.33 W |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes 5CA31PBUT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fornuis Aspes
30 Maart 2026
30 Maart 2026
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Mei 2025
5 Februari 2025
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026