Aspes ALV117X Handleiding
Aspes Vaatwasser ALV117X
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ALV117X (29 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Aspes ALV117X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/29

Dishwasher / User ManualEN
ALV117 / ALV117X
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ALV117X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 598 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 9 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 205 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Waterconsumptie per cyclus: | 12 l |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 92 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Eco, Intensive, Mini 30°C, Pre-wash |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Aantal mandjes: | 2 mand(en) |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ALV117X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Aspes
4 Januari 2026
15 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
20 December 2023
20 December 2023
27 Augustus 2023
12 Juni 2023
30 Mei 2023
22 Mei 2023
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026