Aspes AJ12600EX Handleiding
Aspes Vaatwasser AJ12600EX
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AJ12600EX (32 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 37 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Aspes AJ12600EX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

Dishwasher / User ManualEN
AJ12600E - AJ12600EX
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | AJ12600EX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 47000 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 598 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1900 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Droogsysteem: | Restwarmte |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 205 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 49000 g |
| Breedte verpakking: | 644 mm |
| Diepte verpakking: | 661 mm |
| Hoogte verpakking: | 881 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 12 l |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 92 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Eco, Hygiene, Prewash |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Aantal mandjes: | 2 mand(en) |
| Minimale waterdruk: | 0.03 kPa |
| Maximale waterdruk: | 1 kPa |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Verpakkingsvolume: | 0.38 cm³ |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AJ12600EX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Aspes
4 Januari 2026
15 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
20 December 2023
20 December 2023
27 Augustus 2023
12 Juni 2023
30 Mei 2023
22 Mei 2023
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026