Aspes AFR1086 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AFR1086 (39 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 96 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Aspes AFR1086 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/39

AFR1086
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AFR1086 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 495 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 828 mm |
| Deurkleur: | Wit |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 111 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 121 l |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| No Frost system: | Nee |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroom: | 0.55 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Minimum operationele temperatuur: | 16 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 38 °C |
| Klimaatklasse: | N-ST |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Multi-luchtwegsysteem: | Nee |
| Thermostaat: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 24 g |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AFR1086 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026