Aspes AFD2170 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AFD2170 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Aspes AFD2170 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

AFD2170
Refrigerador - Congelador / Manual de UsoES
Frigoríco - Congelador / Manual de utilizador
PT
Fridge - Freezer / User ManualEN
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AFD2170 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 54000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 598 mm |
| Hoogte: | 1750 mm |
| Netbelasting: | 129 W |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 261 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 70 l |
| Vriescapaciteit: | 4.5 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 242 l |
| No Frost (koelkast): | Nee |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| No Frost (vriezer): | Nee |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 19 uur |
| Aantal planken vriezer: | 1 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 312 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 4 |
| Vers zone compartiment: | Ja |
| Stroom: | 0.72 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Minimum operationele temperatuur: | 16 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 32 °C |
| Klimaatklasse: | N |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -24 °C |
| Breedte met de deur open: | 1141.5 mm |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, WEEE |
| Verstelbare plateaus: | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren: | 2 |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik: | 2 - 8 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 57 g |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AFD2170 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026