Aspes AF145502E Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AF145502E (64 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 33 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Aspes AF145502E of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64

AF145502E
Refrigerador - Congelador / Manual de UsoES
Frigoríco - Congelador / Manual de utilizador
PT
Fridge - Freezer / User ManualEN
Frigoríc - Congelador / Manual d’úsCA
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AF145502E |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 39000 g |
| Breedte: | 540 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 1450 mm |
| Netbelasting: | 138 W |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 177 kWu |
| Gewicht verpakking: | 42000 g |
| Breedte verpakking: | 578 mm |
| Diepte verpakking: | 600 mm |
| Hoogte verpakking: | 1509 mm |
| Nettocapaciteit vriezer: | 42 l |
| Vriescapaciteit: | 2.6 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 171 l |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Aantal planken vriezer: | 1 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 213 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Nee |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroom: | 0.65 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Minimum operationele temperatuur: | 1 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 5 °C |
| Klimaatklasse: | SN-N |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Koelsysteem: | Statisch |
| Vriezer temperatuur (min): | -14 °C |
| Vingerafdrukbestendig: | Nee |
| Water dispenser: | Nee |
| Aantal niveaus voor eieren: | 1 |
| AC-ingangsspanning: | 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 44 g |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Verpakkingsvolume: | 0.52 cm³ |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AF145502E stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026