Aspes AC4P2189X Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AC4P2189X (51 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Aspes AC4P2189X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/51

AC4P2189X
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC4P2189X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 833 mm |
| Diepte: | 648 mm |
| Hoogte: | 1898 mm |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Nettocapaciteit vriezer: | 170 l |
| Nettocapaciteit koelkast: | 341 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 2 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 6 |
| Totale nettocapaciteit: | 511 l |
| Koelkastdeurvakken: | 6 |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Locatie van display: | Op de deur |
| Water dispenser: | Nee |
| Productontwerp: | Frans deur |
| Type beeldscherm: | LED |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AC4P2189X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026