Aspes AC4P180X Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AC4P180X (52 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 8 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Aspes AC4P180X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

AC4P180X
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC4P180X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 87000 g |
| Breedte: | 790 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 1800 mm |
| Netbelasting: | - W |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 280 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 105 l |
| Vriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Nettocapaciteit koelkast: | 271 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 2 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 15 uur |
| Aantal sterren: | 4* |
| Vakantie functie: | Ja |
| Totale nettocapaciteit: | 421 l |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 6 |
| Deur open alarm: | Ja |
| Stroomgebruik per dag: | 0.68 kWh/24u |
| Stroom: | 0.9 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Minimum operationele temperatuur: | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Locatie van display: | Op de deur |
| Multi-luchtwegsysteem (vriezer): | Ja |
| Vriezer aantal groentelades: | 4 |
| Aantal deuren vriezer: | 2 |
| Productontwerp: | Frans deur |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 66 g |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AC4P180X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026