Anda Seat T-Pro Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Anda Seat T-Pro (20 pagina’s), behorend tot de categorie Gamestoel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 11 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Anda Seat T-Pro of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

Product specificaties
| Merk: | Anda Seat |
| Categorie: | Gamestoel |
| Model: | T-Pro |
| Gewicht: | 27900 g |
| Breedte: | 560 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Gewicht verpakking: | 32500 g |
| Breedte verpakking: | 980 mm |
| Diepte verpakking: | 730 mm |
| Hoogte verpakking: | 430 mm |
| Hoogte (max): | 1375 mm |
| Maximale lengte gebruiker: | 210 cm |
| Certificering: | REACH, ANSI/BIFMA, EN12520, EN1335, BS5852, Lead |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Frame kleur: | Zwart |
| Duurzaamheidscertificaten: | REACH |
| Frame materiaal: | Staal |
| Wielmateriaal: | Polyurethaan (PU) |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Type product: | Gaming leunstoel |
| Bereik kantelhoek: | 90 - 160 ° |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Maximum gewicht gebruiker: | 200 kg |
| Verstelbare rugsteun: | Ja |
| Hoofdsteun: | Ja |
| Wieldiameter: | 65 mm |
| Basismateriaal: | Aluminium |
| Soort stoel: | Gecapitonneerde zitting |
| Kleur zitting: | Blauw |
| Soort rugleuning: | Gecapitonneerde rugleuning |
| Kleur rugleuning: | Black, Blue |
| Armsteun: | Ja |
| Type armleuning: | Harde armleuning |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 4D-armleuning |
| Neksteunkussen: | Ja |
| Schommelfunctie: | Ja |
| Zitbreedte: | 420 mm |
| Zitdiepte: | 550 mm |
| Lendenkussen: | Ja |
| Zithoogte (max): | - mm |
| Zithoogte (min): | - mm |
| Materiaal rugleuning: | Kunstleer |
| Materiaal van de zitting: | Kunstleer |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Gaslift-klasse: | 4 |
| Hoogte rugleuning: | 870 mm |
| Hoogte armsteun (min): | 325 mm |
| Hoogte armsteun (max): | 395 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Anda Seat T-Pro stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Gamestoel Anda Seat
7 April 2026
27 Maart 2025
12 Februari 2025
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
Handleiding Gamestoel
Nieuwste handleidingen voor Gamestoel
11 Mei 2026
21 April 2026
15 April 2026
6 April 2026
16 Maart 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026
7 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026