Anda Seat Axe Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Anda Seat Axe (20 pagina’s), behorend tot de categorie Gamestoel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Anda Seat Axe of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

Product specificaties
| Merk: | Anda Seat |
| Categorie: | Gamestoel |
| Model: | Axe |
| Gewicht: | 23000 g |
| Breedte: | 519.93 mm |
| Diepte: | 540 mm |
| Gewicht verpakking: | 25500 g |
| Breedte verpakking: | 670.05 mm |
| Diepte verpakking: | 860.04 mm |
| Hoogte verpakking: | 359.91 mm |
| Hoogte (min): | 1260 mm |
| Hoogte (max): | - mm |
| Type verpakking: | Doos |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 158 kg |
| Certificering: | REACH, ANSI/BIFMA, EN12520, EN1335, BS5852, Lead |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Frame kleur: | Zwart |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Aantal: | 1 |
| Frame materiaal: | Metaal |
| Wielmateriaal: | Polyurethaan (PU) |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Type product: | Gaming leunstoel |
| Bereik kantelhoek: | 90 - 160 ° |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Maximum gewicht gebruiker: | 150 kg |
| Verstelbare rugsteun: | Ja |
| Voorgemonteerd: | Ja |
| Hoofdsteun: | Ja |
| Wieldiameter: | 60 mm |
| Gaming platforms ondersteund: | Universeel |
| Basismateriaal: | Aluminium |
| Soort stoel: | Gecapitonneerde zitting |
| Kleur zitting: | Zwart |
| Soort rugleuning: | Gecapitonneerde rugleuning |
| Kleur rugleuning: | Zwart |
| Armsteun: | Ja |
| Type armleuning: | Harde armleuning |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 2D-armleuning |
| Schommelfunctie: | Ja |
| Inclusief racestuur/vliegstand: | Nee |
| Zitbreedte: | 370 mm |
| Zitdiepte: | 510 mm |
| Anti- slip grondvlak: | Ja |
| Zithoogte (max): | - mm |
| Zithoogte (min): | - mm |
| Materiaal rugleuning: | Faux leather, Foam |
| Materiaal van de zitting: | Faux leather, Foam |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Gaslift-klasse: | 4 |
| Hoogte rugleuning: | 824.99 mm |
| Breedte rugleuning: | 599.94 mm |
| Hoogte armsteun (min): | 275.08 mm |
| Hoogte armsteun (max): | 344.93 mm |
| Aanbevolen gewicht: | 100 kg |
| Scheurvast: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Anda Seat Axe stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Gamestoel Anda Seat
7 April 2026
27 Maart 2025
12 Februari 2025
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
17 December 2024
Handleiding Gamestoel
Nieuwste handleidingen voor Gamestoel
11 Mei 2026
21 April 2026
15 April 2026
6 April 2026
16 Maart 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026
7 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026