Airforce Split Easy Up Handleiding


Pagina's 80 Afzuigkap

Bekijk de handleiding van Airforce Split Easy Up gratis online of download de PDF. 57 mensen vonden deze handleiding nuttig. Vraag over dit model? Stel een vraag

Gabrielle
Split
MONTAGE- UND GEBRAUCHSANWEISUNG
D
INSTRUCTIONS ON MOUNTING AND USE
PRESCRIPTIONS DE MONTAGE ET MODE D’EMPLOI
MONTAGEVOORSCHRIFTEN EN GEBRUIKSAANWIIZING
MONTAJE Y MODO DE EMPLEO
ISTRUZIONI DI MONTAGGIO E D’USO
GB
F
NL
ES
I

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Airforce
Categorie: Afzuigkap
Model: Split Easy Up

Handleiding Airforce Split Easy Up – volledige tekst

62WaarschuwingNL WAARSCHUWINGHet apparaat kan worden gebruikt door kinderen jonger dan 8 jaar en door personenmet verminderde lichamelijke, zintuiglijke of geestelijke vermogens, of zonder ervaringof vereiste kennis, mits onder toezicht of nadat zij zijn geïnstrueerd over het veilige gebruik van het apparaat en kennis hebben van de gevaren die eraan verbonden zijn. Kinderen mogen niet met het apparaat spelen. Schoonmaak en onderhoud die doorde gebruiker moeten worden uitgevoerd mag niet zonder toezicht door kinderen worden gedaan. Gebruik de kap nooit als het rooster niet goed gemonteerd is. De delen waar men bij kan kunnen oververhit raken wanneer de kookplaat wordt gebruikt. De lucht mag niet worden afgevoerd in een kanaal die ook wordt gebruikt voor het afvoeren van rook uit apparaten die gas of andere brandstoen verbranden.

Er moet altijd gezorgd worden voor een goede ventilatie van de ruimte wanneer de kap gelijktijdig wordt gebruikt met andere apparaten die gas of andere brandstoen gebruiken. Het is streng verboden om voedsel te amberen onder de kap. Het gebruik van open vuur is schadelijk voor de lters en kan brand veroorzaken, het moet daarom in elk geval vermeden worden. Bij frituren moet goed gecontroleerd worden om te voorkomen dat oververhitte olie vlam vat. Voor technische en veiligheidsmaatregelen die toegepast moeten worden voor het afvoeren van rook dient men zich strikt te houden aan de betreende reglementen van de plaatselijke bevoegde autoriteiten. Dit apparaat is gekentekend conform de Europese Richtlijn 2002/96/EC, Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE).

Door te controleren of het product op de juiste wijze wordt weggegooid draagt de gebruiker bij aan het voorkomen van potentiële negatieve gevolgen voor het milieu en de gezondheid. Het symbool op het product of op de bijbehorende documentatie geeft aan dat dit product niet als huishoudelijk afval mag worden behandeld.

63NLWAARSCHUWINGaanwijzingen in deze gebruiksaanwijzing. Elke aansprakelijkheid voor eventuele ongelukken, schade of brand veroorzaakt door het apparaat, voortkomend uit het nietopvolgen van de instructies in deze gebruiksaanwijzing, wordt afgewezen. Aangeraden wordt om de kap niet te bevestigen aan een muur die het gewicht niet kan dragen, bijvoorbeeld een wand van gipskarton, en om het apparaat niet in een kast in te bouwen. In het geval van een elektrisch fornuis moet de afzuigkap minstens 65 cm van de kookplaat afgelegen zijn en 65 cm in geval van gas of gemengd fornuis. Indien in de installatie-aanwijzing van het gaskooktoestel een grotere afstand wordt aangegeven moet hiermee rekening worden gehouden. De afzuigkap is voorzien van een boven luchtafvoer B voor de afvoer van rook naar buiten in geval van modellen met schoorsteen C (Zuigversie A - afvoerbuis niet bijgeleverd).

In het geval dat het niet mogelijk is dampen en rook naar buiten af te voeren ook al is men voorzien van het model met schoorsteen C, kan de afzuigkap in de lterversie F gebruikt worden door de montage van 1 koolstolter F, de rook en de dampen worden gerecycleerd door middel van het bovenrooster G. Controleer of er in de buurt van de kap een elektrisch stopcontact is en of de installatie voorzien is van een 30 mA dierentiaal. De netspanning moet overeenkomen met de spanning die op het gegevensplaatje binnenin de kap staat aangegeven.

De kap is voorzien van een elektrische kabel van 1250 mm lang met of zonder stekker; als hij voorzien is van stekker de kap aansluiten aan een stopcontact dat op een toegankelijke plek zit, en in overeenstemming is met de geldende normen, indien niet voorzien van stekker (directe aansluiting aan het net) een bipolaire goedgekeurde schakelaar aanbrengen met een afstand tussen de openingscontacten van minstens 3 mm (toegankelijk), deze installatie en de elektrische aansluiting moeten volgens de normen worden uitgevoerd door een gespecialiseerde technicus.

NL ONDERHOUD64SPLITT1T2T3T4T5T6T7T1 : + T2 : On/O motorT3 : - T4: On/O lightT5:Tunable White e Dimmable lightfn: functionT6: O generalT7:TimerOpmerking: deze afstandsbediening is universeel, maar niet alle functies zijn beschikbaar op alle modellen. VOOR HET EERSTE GEBRUIK OF ALS DE AFSTANDSBEDIENING OF DE ELEKTRONICA OP DE KAART VAN HET PRODUCT VERANDERD MOET WORDEN, MOET DE PROCEDURE VOOR DE VERBINDING TUSSEN AFSTANDSBEDIENING EN KAP WORDEN UITGEVOERD (geldig voor alle modellen):1. Schakel de stroom naar de kap minstens 10 seconden uit2. Voorzie de kap weer van stroom3. Druk binnen de eerste 5 seconden op de lichttoets T4 en laat los nadat de lampjes zijn gaan branden 4. Druk binnen de volgende 5 seconden op motortoets T2 en laat los wanneer de lampjes uitgaanOp dit punt is het nodig om ongeveer 10 seconden te wachten, waarna de kap normaal gebruikt kan worden.

ALS ER STORINGEN ZIJN ALS GEVOLG VAN INTERFERENTIES MET ANDERE AFSTANDSBEDIENINGEN IN DE OMGEVING, VOLG DAN DE PROCEDURE VOOR HET VERANDEREN VAN DE TRANSMISSIECODE VAN DE AFSTANDSBEDIENING (Geldig voor alle modellen)De afstandsbediening wordt geleverd met vooraf gedenieerde codes. Als een nieuwe generatie willekeurige codes gewenst is, moet de volgende procedure worden gevolgd: druk de plustoets T1 en de mintoets T3 tegelijkertijd gedurende minstens 10 seconden in. Nadat de code van de afstandsbediening is gewijzigd, moet de aansluitingsprocedure worden uitgevoerd.

Toets T2 (On/O motor): door op de T2-knop te drukken wordt de motor aan of uit gezet, door op de T1(+) of T3 (-) knoppen te drukken wordt de snelheid verhoogd of verlaagd1° Snelheid: groene LED2° Snelheid: Knipperende groene LED3° Snelheid: oranje LED4° Snelheid: Knipperende oranje LED5° Snelheid: Rode LED6° Snelheid: knipperende rode LED (intensief getimed gedurende 8 minuten, waarna deze terugkeert naar 5 snelheden)Toets T4 :On/O licht (LED-balk).

Lichtpaneel: wanneer de fn- en T4-toetsen tegelijkertijd worden ingedrukt, is de paneelverlichting aan/uitAlleen voor modellen met Tunable White en Dimmable light-functieDruk op de toets T5 om de functie Dimmable light te activeren LED knippert snel groen (verander de lichtintensiteit met de +/- toetsen)Druk nogmaals op de toets T5 om de Tunable White functie te activeren LED knippert snel oranje (verander de verlichtingskleur met de +/- toetsen)Druk nogmaals op T5 om de menu’s af te sluitenN. B. In elk geval wordt na 10 seconden van inactiviteit het menu automatisch afgesloten. Toets T6 (O general): als de knop lang wordt ingedrukt, worden zowel de verlichting als de motor uitgeschakeld.

Toets T7 (timer) : bij draaiende motor activeert het indrukken van de T7-knop de timerfunctie van 5 minuten, aangegeven door het rood-groen knipperen van de LED na 5 minuten wordt de motor uitgeschakeld.

AVVERTENZEI65ONDERHOUD NLGABRIELLET1T2T3T4T5T6T7T1 : + T2 : On/O motorT3 : - T4: On/O lightT5:Tunable White e Dimmable lightT6: O generalT7:Timer Opmerking: deze afstandsbediening is universeel, maar niet alle functies zijn beschikbaar op alle modellen. VOOR HET EERSTE GEBRUIK OF ALS DE AFSTANDSBEDIENING OF DE ELEKTRONICA OP DE KAART VAN HET PRODUCT VERANDERD MOET WORDEN, MOET DE PROCEDURE VOOR DE VERBINDING TUSSEN AFSTANDSBEDIENING EN KAP WORDEN UITGEVOERD (geldig voor alle modellen):1. Schakel de stroom naar de kap minstens 10 seconden uit2. Voorzie de kap weer van stroom3. Druk binnen de eerste 5 seconden op de lichttoets T4 en laat los nadat de lampjes zijn gaan branden 4. Druk binnen de volgende 5 seconden op motortoets T2 en laat los wanneer de lampjes uitgaanOp dit punt is het nodig om ongeveer 10 seconden te wachten, waarna de kap normaal gebruikt kan worden.

ALS ER STORINGEN ZIJN ALS GEVOLG VAN INTERFERENTIES MET ANDERE AFSTANDSBEDIENINGEN IN DE OMGEVING, VOLG DAN DE PROCEDURE VOOR HET VERANDEREN VAN DE TRANSMISSIECODE VAN DE AFSTANDSBEDIENING (Geldig voor alle modellen)De afstandsbediening wordt geleverd met vooraf gedenieerde codes. Als een nieuwe generatie willekeurige codes gewenst is, moet de volgende procedure worden gevolgd: druk de plustoets T1 en de mintoets T3 tegelijkertijd gedurende minstens 10 seconden in. Nadat de code van de afstandsbediening is gewijzigd, moet de aansluitingsprocedure worden uitgevoerd.

Toets T2 (On/O motor): door op de T2-knop te drukken wordt de motor aan of uit gezet, door op de T1(+) of T3 (-) knoppen te drukken wordt de snelheid verhoogd of verlaagd1° Snelheid: groene LED2° Snelheid: Knipperende groene LED3° Snelheid: oranje LED4° Snelheid: Knipperende oranje LED5° Snelheid: Rode LED6° Snelheid: knipperende rode LED (intensief getimed gedurende 8 minuten, waarna deze terugkeert naar 5 snelheden)Toets T4 :On/O licht LichtpaneelAlleen voor modellen met Tunable White en Dimmable light-functieDruk op de toets T5 om de functie Dimmable light te activeren LED knippert snel groen (verander de lichtintensiteit met de +/- toetsen)Druk nogmaals op de toets T5 om de Tunable White functie te activeren LED knippert snel oranje (verander de verlichtingskleur met de +/- toetsen)Druk nogmaals op T5 om de menu’s af te sluitenN. B.

In elk geval wordt na 10 seconden van inactiviteit het menu automatisch afgesloten. Toets T6 (O general): als de knop lang wordt ingedrukt, worden zowel de verlichting als de motor uitgeschakeld. Toets T7 (timer) : bij draaiende motor activeert het indrukken van de T7-knop de timerfunctie van 5 minuten, aangegeven door het rood-groen knipperen van de LED na 5 minuten wordt de motor uitgeschakeld.

AVVERTENZEITitoloNL ONDERHOUDOnderhoudVoor ieder onderhoud eerst de afzuigkap van de stroom loskoppelen.SchoonmaakDe kap moet vaak worden schoongemaakt, zowel de binnenkant (behalve de plek achter de vetlter) als de buitenkant. Gebruik voor het reinigen een met spiritus of neutraal vloeibaar schoonmaakmiddel vochtig gemaakte doekje. Gebruik geen schuurmiddelen.Attentie:Het niet in acht nemen van de reinigingsnormen van de afzuigkap en van de vervanging en reiniging van de lters kan brandgevaar veroorzaken. Men wordt dan ook verzocht zich aan de instructies te houden.Vetlterdeze moet een keer in de maand gereinigd worden met niet agressieve schoonmaakmiddelen, met de hand of in de vaatwasmachine met lage wastemperatuur en een korte wascyclus.

Door hem in de vaatwasmachine te wassen kan het metalen vetlter ontkleuren, maar dit is niet van invloed op de eigenschappen, die beslist niet veranderen.Koolstolter (alleen voor de lterversie)De koolstolter F mag niet gewassen of weer gebruikt worden. Het koolstolter moet minstens eenmaal in de 6 maanden worden vervangen. Deze houdt de lastige kookgeuren vast.Lamp vervangingAttentie! Alvorens de lampjes aan te raken controleer eerst of ze koud zijn.Beperking van milieuverontreiniging: Om het verbruik van het apparaat te beperken, is het raadzaam om steeds een lagere zuigsnelheid dan vereist in te schakelen, het apparaat na het doven van de branders niet langer dan 15 minuten te laten werken en steeds de lichten uit te schakelen als de kookzone wordt verlaten.66

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Airforce Split Easy Up stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden