Adastra RM1202 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Adastra RM1202 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Receiver. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 13 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Adastra RM1202 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

RM 1202
Rackmount 2-zone Mixer-Amplifier
Item ref: 163 953.UK
User Manual
Version 2.2
Caution: Please read this manual carefully before operating
Damage caused by misuse is not covered by the warranty
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | RM1202 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 11240 g |
| Breedte: | 483 mm |
| Diepte: | 320 mm |
| Hoogte: | 88 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Bedoeld voor: | Optreden/podium |
| Audio-uitgangskanalen: | 1.0 kanalen |
| Frequentiebereik: | 100 - 20000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding: | 84 dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.76 procent |
| XLR in: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 110-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Piekvermogen per kanaal: | 120 W |
| Synchronisatie ingangsimpedantie: | 1000 Ohm |
| Speakers connectiviteit type: | RCA |
| Line inputs (RCA): | 2 |
| Line outputs (RCA): | 2 |
| Maximum input level: | 100 V |
| USB-poorttype: | USB Type-A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Adastra RM1202 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
3 Juni 2023
2 Juni 2023
2 Juni 2023
1 Juni 2023
31 Mei 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026