Vogel's RISE 5105 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Vogel's RISE 5105 (41 pagina’s), behorend tot de categorie Flat panel steun. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Vogel's RISE 5105 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/41
www.vogels.com
RISE
Motorized Display Lift Trolley
5105 & 5108
5205 & 5208
5305 & 5308
Installation & User Manual
ENProduct manual
DEProdukthandbuch
FRManuel de produit
NLProducthandleiding
CONTENTS
Important Safety Information 2
Declaration of Conformity11
Mounting Instructions 20
User Instructions 32
Product Data Sheet 34
Checklist 40
Contact Details 41

Beoordeel deze handleiding

4.7/5 (5 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Vogel's
Categorie: Flat panel steun
Model: RISE 5105
Kleur van het product: Zwart
Breedte: 955 mm
Diepte: 846 mm
Hoogte: 1188 mm
In hoogte verstelbaar: Ja
Montagewijze: Vloer
Maximale gewichtscapaciteit: 120 kg
Certificering: TÜV, CE
Paneelmontage-interface: 300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,500 x 200,500 x 300,500 x 400,600 x 200,600 x 300,600 x 400,600 x 600,700 x 400,700 x 450,800 x 400,800 x 450,800 x 500,800 x 600 mm
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Inclusief schroeven: Ja
Montage interface compatibiliteit (min): 300 x 300 mm
Montage interface compatibiliteit (max): 800 x 600 mm
Aantal displays ondersteund: 1
Maximale schermgrootte: 98 "
Code geharmoniseerd systeem (HS): 85299097
Minimale schermgrootte: 43 "
Gemotoriseerd: Ja
Minimale afstand tot vloer: 887 mm
Maximale afstand tot vloer: 1867 mm
Hijssnelheid: 50 mm/sec

Handleiding Vogel's RISE 5105 – volledige tekst

RISE 5105/5108/5205/5208/5305/53081212121212121212Belangrijke veiligheidsinformatie - NLBelangrijke veiligheidsinformatie voor zowel installateur als gebruiker Installateur: Lees aandachtig de veiligheids-instructies, montagevoorschriften en de rest van deze producthandleiding voordat u met de installatie begint. Het niet lezen, grondig begrijpen en opvolgen van alle instructies kan leiden tot ernstig persoonlijk letsel, schade aan apparatuur of het vervallen van de fabrieksgarantie. Het is de verantwoordelijkheid van de gecertificeerde installateur om ervoor te zorgen dat alle montagesystemen en -accessoires correct worden gemonteerd en geïnstalleerd met behulp van de meegeleverde instructies. Gebruiker: Lees de onderstaande veilig-heidsinformatie en gebruikershandleiding (indien meegeleverd) zorgvuldig door voordat u de in hoogte verstelbare steun of trolley gebruikt.

Dit zorgt voor een goede werking van het toestel en voorkomt ongevallen. Elektrische veiligheidSluit het apparaat alleen aan op een correct geaard stopcontact. Zorg dat het toestel indien nodig onmiddellijk kan worden losgekoppeld van het stopcontact. Gebruik het toestel alleen in droge ruimten. Bescherm het tegen water en andere vloeistoffen. Neem het toestel alleen af met een droge doek. Open de lift niet. RISICO OP ELEKTRISCHE SCHOK. Er bevinden zich binnenin geen onderdelen waaraan onderhoud plaats dient te vinden. Trek in geval van storing de stekker uit het stopcontact en bel een bevoegd monteur op. Zorg ervoor dat er niet te veel spanning op het netsnoer staat en voorkom tevens beschadiging op andere wijze. Vervang beschadigde netsnoeren onmiddellijk door nieuwe identieke snoeren.

Mechanische veiligheidLaat de installatie van het toestel uitsluitend uitvoeren door een bevoegd monteur. Gebruik alleen de originele bevestigings- onderdelen die bij het systeem zijn geleverd en gebruik geen hulpstukken die niet worden aanbevolen door de fabrikant.

Belast het toestel niet op onjuiste wijze: Raadpleeg het specificatieblad in deze handleiding voor de maximale belasting van de unit. Niet overschrijden: Gebruik met zwaardere displays kan leiden tot instabiliteit waardoor het product kan kantelen, met de dood of ernstig letsel tot gevolg. De hoogteverstelbaarheid van dit toestel zal niet naar behoren functioneren als het gewicht de aangegeven maximale belasting overschrijdt. Gebruik dit montagesysteem uitsluitend voor het gebruik waarvoor het bestemd is, zoals beschreven in deze instructies. Ga niet aan het toestel hangen. ZEER ZWAAR TOESTEL. Ernstig risico op letsel wanneer het toestel kantelt door verkeerd gebruik. De contactdoosaansluitingen van het toestel en de wandcontactdoos moeten gemakkelijk toegankelijk zijn. Trek de stekker uit het stopcontact voordat u het product verplaatst.

Houd het bewegingspad van het product altijd vrij van obstakels. Voordat u het toestel omhoog of omlaag verplaatst, dient u te zorgen voor een veiligheidsafstand van ten minste 20 cm van elk deel van het toestel tot een andere bevestiging, om beknelling tussen onderdelen te voorkomen. Als er een ongeval plaatsvindt, ontgrendel dan het bedieningspaneel. De beweging van het toestel zal onmiddellijk stoppen. Botsbeveiliging en beoogd gebruik De botsbeveiliging detecteert contact tussen het liftsysteem en een voorwerp, teneinde de gevolgen van een botsing te beperken. Deze botsbeveiliging is bedoeld voor de bescherming van de hardware van de displaylift, maar is uitdrukkelijk niet bedoeld als veiligheidsmechanisme ter voorkoming van persoonlijk letsel. Heeft uw toestel wielen. Gebruik het toestel alleen op wielen op een vlakke en stabiele vloer.

Verplaats het toestel alleen over vlakke vloeren. Risico op kantelen bij passeren van vloeroneffen-heden, dorpels en dergelijke. ZEER ZWAAR TOESTEL. Risico op ernstig letsel wanneer het toestel kantelt. Blokkeer de remmen van de voorwielen bij gebruik van het toestel.

Verplaats uw trolley altijd met het display in de laagste stand. Het toestel is niet beschermd tegen druip- of spatwater. Plaats geen voorwerpen gevuld met vloeistoffen op het toestel en besproei het toestel niet. Om het risico van elektrische schokken te verminderen: haal altijd de stekker van het toestel uit het stopcontact voordat u het apparaat schoonmaakt. Montagevoorschriften WAARSCHUWINGEen correcte montage is uiterst belangrijk en Vogel’s Products is hiervoor niet verantwoordelijk. Een onjuiste montage kan letsel aan personen of schade aan apparatuur tot gevolg hebben. Vogel’s Products is op geen enkele manier verantwoordelijk als het product verkeerd is gemonteerd. Bevestigingsmiddelen worden om veiligheidsredenen niet met het product meegeleverd, aangezien de eigenschappen en de draagkracht van wanden/plafonds per geval specifiek zijn.

Passende bevestigingsmiddelen moeten worden gekozen op basis van het materiaal van de wand en/of het plafond. Win advies in bij een specialist op dit gebied of bij een gespecialiseerde winkel voor het kiezen van de juiste bevestigingsmiddelen. Het is de verantwoordelijkheid van de installateur ervoor te zorgen dat de muur en/of het plafond ten minste vier keer het opgetelde gewicht van display/projector en beugel kan dragen. De maximale belasting voor dit product wordt in deze montagehandleiding aangegeven. De instructies voor installatie en gebruik van het display of de projector moeten ook worden gevolgd met betrekking tot de plaats en bevestiging van het display of de projector. Neem bij technische problemen contact op met uw installateur. 3.

comDeclaration of Conformity - NLRISE5105/5108/5205/5208/5305/5308EU-CONFORMITEITSVERKLARING (In overeenstemming met EN ISO/IEC 17050-1) Naam en adres van de fabrikant / EU-Gemachtigde Vertegenwoordiger (AR): Vogel’s Products BV Hondsruglaan 93 5628 DB Eindhoven Nederland DEZE CONFORMITEITSVERKLARING WORDT VERSTREKT ONDER DE EXCLUSIEVE VERANTWOORDELIJKHEID VAN: Productidentificatie: RISE Elektrische display lift uitgevoerd in vloerstandaard/vloer-wandoplossing/trolleyZie Aanhangsel A voor een lijst van alle producten waarop deze verklaring betrekking heeft DE IN DEZE VERKLARING GENOEMDE PRODUCTEN ZIJN IN OVEREENSTEMMING MET: Europese communautaire wetgeving Machinerichtlijn 2006/42/EG Richtlijn 2014/30/EU inzake elektromagnetische compatibiliteit (EMC) Richtlijn 2011/65/EU betreffende beperking van het gebruik van gevaarlijke stoffen (RoHS) Geharmoniseerde normen Veiligheid van machines EN ISO 12100:2010 EN ISO 13857:2019 Veiligheid van elektronische apparatuur EN IEC 62368-1:2020 + A11:2020 Elektromagnetische compatibiliteit (EMC) EN 55014-1:2017 EN 55014-2:2015 EN IEC 61000-3-2:2019 EN 61000-3-3:2013 A1:2017 Beperking van het gebruik van bepaalde stoffen in elektrische producten EN IEC 63000:2018 ONDERTEKEND VOOR EN NAMENS: Plaats en datum van afgifte: Eindhoven, 18 januari 2022 Handtekening: Naam, functie: Naam bedrijf: Gerard Kanters, Manager Quality Vogel’s Products BV AANHANGSEL A: Deze EU-conformiteitsverklaring heeft betrekking op de volgende producten: RISE 2005 ELEKTRISCHE DISPLAY 50 Art.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Vogel's RISE 5105 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden