Teka NFT 340 E-INOX Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Teka NFT 340 E-INOX (20 pagina’s), behorend tot de categorie Vriezer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 16 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Teka NFT 340 E-INOX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Teka |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | NFT 340 E-INOX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | LCD |
| Gewicht: | 77000 g |
| Breedte: | 670 mm |
| Diepte: | 595 mm |
| Hoogte: | 1880 mm |
| Netbelasting: | 120 W |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 319 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Brutocapaciteit vriezer: | - l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 80 l |
| Vriescapaciteit: | 11 kg/24u |
| Ontdooifunctie: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 230 l |
| Brutocapaciteit koelkast: | - l |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 2 |
| Vriezer positie: | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 13 uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 310 l |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Eierenrekje: | Ja |
| Flessenrek: | Ja |
| No Frost system: | Ja |
| Totale brutocapaciteit: | 346 l |
| Stroomgebruik per dag: | 0.874 kWh/24u |
| Aantal compressoren: | 1 |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Vormfactor: | Staand |
| Deur type: | Dubbel |
| IJsblokjes-lade: | Ja |
| Thermostaat: | Ja |
| Antibacteriële functie: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Handleiding Teka NFT 340 E-INOX – volledige tekst
Er is een alarmsignaal hoorbaar. Druk op de knop (A5) om het geluidssignaal op te heen, terwijl het lampje (G) blijft branden tot de temperaturen afgesteld in de fabriek bereikt worden. De display zal minder fel oplichten na een minuut na de laatste handeling. Instelling van de temperatuur in de koelruimteDruk herhaaldelijk op de knop (A2) tot de indicatoren (D) en (E) tegelijk beginnen te knipperen; druk op de toetsen (A3) en (A4) om de temperatuur in te stellen van een minimale waarde van 2°C tot een maximum van 8°C. Druk op de knop (A5) om de ingestelde temperatuur te bevestigen: de indicatoren (D) en (E) stoppen met knipperen.
Instelling van de temperatuur in het vriesvakDruk herhaaldelijk op de knop (A2) tot de indicatoren (H) en (F) tegelijk beginnen te knipperen; druk op de toetsen (A3) en (A4) om de temperatuur in te stellen van een minimale waarde van -24°C tot een maximum van -16°C. Druk op de knop (A5) om de ingestelde temperatuur te bevestigen: de indicatoren (H) en (F) stoppen met knipperen.
Superkoeling (Super Cool)Druk herhaaldelijk op de knop (A2) tot de indicator (B) begint te knipperen; druk op de knop (A5) om de inschakeling van de functie “Super Cool” te bevestigen. De indicator (B) stopt met knipperen en brandt vast. Deze functie wordt automatisch uitgeschakeld wanneer de temperatuur tot het minimumniveau zakt. De functie kan uitgeschakeld worden door de procedure voor de inschakeling over te doen. Op die manier is het niet mogelijk de temperatuur in de koelruimte en de functie Holiday in te stellen. Supervriezing (Super Freeze)Druk herhaaldelijk op de knop (A2) tot de indicator (I) begint te knipperen; druk op de knop (A5) om de inschakeling van de functie “Super Freeze” te bevestigen. De indicator (I) stopt met knipperen en brandt vast. Deze functie wordt automatisch uitgeschakeld binnen de 72 uren.
De functie kan uitgeschakeld worden door de procedure voor de inschakeling over te doen. In deze modus is het niet mogelijk de temperatuur in het vriesvak in te stellen. Functie HolidayDruk herhaaldelijk op de knop (A2) tot de indicator (C) begint te knipperen; druk op de knop (A5) om de inschakeling van de functie Holiday te bevestigen. De indicator (C) stopt met knipperen en brandt vast. In d e modus Holiday, zal de ko elruimte werken bij ee n temperatuur hoger dan +10 °C (het is raadzaan de bederfbare voedingsmiddelen uit de koelruimte te halen en de deur te sluiten na deze functie ingeschakeld te hebben). De temperatuur in de koelruimte wordt aangegeven met “-“. Om de functie uit te schakelen, herhaal de procedure voor de inschakeling. In deze modus is het mogelijk de functies Super Freeze en Super Cool in te stellen.
In het laatste geval wordt de functie Holiday automatisch uitgeschakeld. Controle Display Het sch erm van de di splay zal autom atis ch min der fel oplichten een minuut na de laatste handeling. De helderheid wordt hersteld wanneer de deur geopend wordt of door te drukken op een willekeurige toets.
Bij een alarm zal alleen het geluidssignaal in werking treden, de helderheid van de display zal niet wijzigen. Alarm open deurWanneer de deur van de koelkast langer dan drie minuten open blijft, zal de indicator (G) knipperen en is een geluidssignaal hoorbaar, namelijk 3 pieptonen om de 30 seconden. Door de deur weer te sluiten zal het alarm ophouden en zal de indicator (G) uit gaan. Om alleen het geluidssignaal te doven, kan men drukken op de knop (A5). 7 minuten nadat de deur van de.
14Nederlandskoelkast is geopend, gaat het licht in de koelkast automatisch uit. De lamp gaat weer aan als u de deur eerst sluit en dan weer opent.Alarm overtemperatuurWanneer de temperatuur in het vriesvak boven een bepaalde grens stijgt, zal de indicator (G) oplichten en is een geluidssignaal hoorbaar (1 pieptoon per seconde). Het geluidssignaal zal ophouden wanneer de temperatuur in het vriesvak het vooraf bepaald niveau bereikt: e indicator (G) zal blijven branden tot in de ruimtes de ingestelde temperatuur bereikt werd. Om alleen het geluidssignaal te doven, kan men drukken op de knop (A5).Uitschakeling van de koelruimteHou de knop (A1) gedurende 3 seconden ingedrukt; de koelruimte zal uit gaan, terwijl het vriesvak normaal blijft werken. Op de display zal de indicator (D) doven en zal de indicator (E) donker worden.
Om de koelruimte weer in te schakelen, hou de knop (A1) gedurende 3 sec. ingedrukt; op de display verschijnt weer de indicator (D) en de indicator (E) wordt weer gewoon zichtbaar. OPMERKING: als de functies Holiday of superkoeling actief waren voor het uitschakelen van de koelruimte, zullen die bij de herinschakeling hersteld worden.Uitschakeling van de apparatuurHou de knop (A6) gedurende 3 sec. ingedrukt; de display gaat uit en de koelkast zal ophouden met ruimte maar toch aangesloten blijven op het elektriciteitsnet. Om de koelkast wee r in te s chakel en, druk nogmaals op de knop (A6) gedurende 3 seconden.
OPMERKING: als de functie Holiday of Superkoeling en de functie Supervriezing voor de uitschakeling van de apparatuur actief waren, zullen ze bij de herinschakeling hersteld worden.FoutmeldingenWanneer “E” of “F” verschijnt na een storing, kan de koelkast het bewaren van de etenswaren blijven garanderen. Contacteer zo snel mogelijk het Assistentiecentrum.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Teka NFT 340 E-INOX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vriezer Teka
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer