Teka IZS 34700 MST Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Teka IZS 34700 MST (136 pagina’s), behorend tot de categorie Fornuis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 13 mensen. Heb je een vraag over Teka IZS 34700 MST of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Teka |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | IZS 34700 MST |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 9 |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 5120 g |
| Breedte: | 300 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 53 mm |
| Snoerlengte: | 1.1 m |
| Soort materiaal (bovenkant): | Glaskeramiek |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1750 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1750 W |
| Aantal branders/kookzones: | 2 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Type brander/kookzone 1: | Regulier |
| Type brander/kookzone 2: | Regulier |
| Aantal gaspitten: | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 2 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3600 W |
| Installatie compartiment breedte: | 280 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 490 mm |
| Aangesloten lading (gas): | 0 W |
| Type timer: | Digitaal |
| Breedte kookplaat: | 30 cm |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 2000 W |
| Kookzone 2 boost: | 2000 W |
| Timer duur: | 99 min |
| Positie brander/kookzone 1: | Midden voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Midden achter |
| Kookzone 1 vorm: | Rechthoekig |
| Kookzone 2 vorm: | Rechthoekig |
| Flexibele kookzone: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Kookzone 2 grootte (WxD): | 255 x 200 mm |
| Inbouw afzuigkap: | Nee |
| Aantal flexibele kookzones: | 2 zone(s) |
| Kookzone 1 grootte (WxD): | 255 x 200 mm |
Handleiding Teka IZS 34700 MST – volledige tekst
NL118Veiligheidswaars- chuwingen:Wees voorzich- tig. In geval van een breuk of barst in het keramische glas, moet de stroomtoe- voer onmiddellijk uitgeschakeld worden om het risico voor een elektrische schok te vermijden. Dit apparaat is niet ontworpen om te functioneren met behulp van een externe timer (niet ingebouwd in het apparaat) of afs- tandsbediening. Dit apparaat mag niet gereinigd worden met een stoomreiniger. Wees voorzich- tig. Tijdens de wer- king van het appa- raat, kunnen het toestel en zijn toe- gankelijke elemen- ten warm worden. Vermijd het aanra- ken van de verwar- m i n g s e l e m e n t e n. Kinderen MRQJHU GDQ moeten zich verwij- derd houden van de kookplaat, tenzij ze onder voortdurend toezicht staan.
Dit apparaat mag gebruikt wor- den door kinderen van acht of ouder, personen met ver- minderde fysieke, sensorische of mentale capaciteit of gebrek aan ervaringen vaardigheden, DOCH UITSLUITEND onder toezicht, of indien ze de gepaste aanwijzingen gekregen hebben voor gebruik van het apparaat en de inherente gevaren hiervan begrijpen. Kinderen mogen het apparaat uitsluitend onder toezicht scho- onmaken en onder- houden. Kinderen mogen niet spelen met het apparaat. Wees voorzich- tig. Koken met vet of olie zonder dat u aanwezig bent, is gevaarlijk wegens het risico voor brand. Probeer NOOIT een brand met water te blus- sen. in dit geval moet u het apparaat uitschakelen en de vlammen afdekken met een deksel, bord of dekentje. Laat geen voor- werpen staan op de kookvelden van de plaat. Vermijd mogelijk brandgevaar. De inductiege- nerator voldoet aan de geldige Europese regelgeving.
Niette- min raden we aan dat personen met h a r t a p p a r a t u u r , zoals pacemakers, hun arts raadplegen of in geval van twij- fel, de inductievel- den niet gebruiken. Metalen voor- werpen zoals mes- sen, vorken, lepels en deksels, worden best niet op het kookplaatoppervlak gelegd, daar ze warm zouden kun- nen worden.
De elektrische aansluiting moet voorzien zijn van een correcte aarding die voldoet aan de geldige regelgeving, is dit niet het geval, dan zal de plaat mogelijk storingen vertonen.
Abnormaal hoge overspan- ningen kunnen het bedieningssys- teem beschadigen (zoals gebeurt met eender welk elektrisch appa- raat). Er wordt aangeraden de inductieplaat niet te gebruiken tij- dens het pyrolitisch reinigen van pyrolitische ovens, wegens de hoge temperatuur die dit apparaat bereikt. Iedere manipulatie of herstelling van het apparaat, met inbegrip van het vervangen van de flexibele voedingskabel, dient uitgevoerd te worden door de RႈFLsOHWHFKQLVFKHGLHQVWYDQ7(. $Alvorens het fornuis van het elektriciteitsnet te ontkoppelen, wordt aanbevolen de afzetschakelaar uit te schakelenen ongeveer 23 seconden te wachten voor het uittrekken van de stekker. Deze tijd is nodig voor het volledig ontladen van het elektronische circuit en zo de mogelijkheid van een elektrische ontlading via de stekkercontacten te voorkomen.
%HZDDUKHWJDUDQWLHEHZLMVof eventueel het technisch gegevensblad samen met de handleiding gedurende de levensduur van het apparaat. Het bevat belangrijke technische gegevens van het toestel.
*HEUXLNGHFXUVRUVFKXLIUHJHODDURPKHWVWURRPQLYHDXDDQWHSDVVHQGRRUKHPWHYHUVFKXLYHQPHWXZYLQJHU$OVXQDDUUHFKWVYHUVFKXLIWYHUKRRJWXGHZDDUGHDOVXQDDUOLQNVVFKXLIWYHUODDJWXGHZDDUGH+HWLVRRNPRJHOLMNUHFKWVWUHHNVHHQVWURRPQLYHDXWHVHOHFWHUHQ GRRU XZYLQJHUUHFKWVWUHHNVRSKHWJHZHQVWHSXQWYDQGHFXUVRUVFKXLIUHJHODDUWHSODDWVHQOm een plaat te selecteren op deze modellen kunt u de cursor schuifregelaar rechtstreeks aanraken (2). HET APPARAAT INSCHAKELEN1 5DDNGH2QWRXFKWRHWVJHGXUHQGHPLQLPXPppQVHFRQGHDDQ 'H DDQUDDNJHYRHOLJHEHGLHQLQJZRUGWLQJHVFKDNHOG.
NL125PRJHOLMNELMGHGLDPHWHUYDQGHSODDW- ZONDER DOP. *HYXOGWRWmeer dan de helft van de capaciteit met water aan kamertemperatuurQRRLWYHUZDUPGRIKHHWZDWHUJHEUXLNHQ+HW QLHW QDOHYHQ YDQ GH]HYRRUZDDUGHQKHHIWHHQQHJDWLHYHLQYORHGRSGHNRRNEHZHUNLQJ Waarschuwing: gebruik deze functie niet voor een ander doeleinden dan om water te koken. Gebruik nooit olie want die kan oververhitten en vlammen veroorzaken. Inschakeling van de functie.
%LMHONPDQRHXYUHHUEDDUKHLGVprobleem of niet in deze handleiding vermelde storing, moet u het apparaat uits- chakelen en de technische dienst van TEKA waarschuwen.
Suggesties en aanbevelingen *HEUXLNSRWWHQHQSDQQHQPHWHHQGLNNHHQYRONRPHQSODWWHERGHP 1LHWPHWSRWWHQ HQSDQQHQ RYHUKHWJODV VFKXLYHQGLWNDQ NUDVVHQYHURRU]DNHQ +RHZHOKHWJODVVFKRNNHQYDQJURWHSRWWHQHQ SDQQHQ]RQGHU VFKHUSHUDQGHQNDQ YHUGUDJHQYHUPLMGW XWRFKEHVWNORSSHQRSKHWJODV 2PVFKDGH WHYHUPLMGHQ LQKHWJODVNHUDPLHNRSSHUYODNVFKXLIW XEHVWJHHQSRWWHQHQSDQQHQRYHUKHWJODVHQKRXGWXGHERGHPVYDQGHSDQQHQVFKRRQHQLQJRHGHVWDDW $DQEHYROHQ GLDPHWHUVYDQ GHSDQQHQERGHP]LH µ¶7HFKQLVFKJHJHYHQVEODG¶¶GDW ELMKHW SURGXFWZHUGJHOHYHUGVoorkom dat suiker of suiker- houdende producten op het glas vallen, want als het glas verwarmd wordt, kunnen ze een reactie tewe- egbrengen en het oppervlak bes- chadigen.
NL1270HWDOOLVFKHJODQ]HQZRUGHQYHURRU]DDNWGRRUKHWYHUVFKXLYHQYDQPHWDOHQSRWWHQHQSDQQHQRYHUKHWJODV=HNXQQHQYHUZLMGHUGZRUGHQGRRUJURQGLJHUHLQLJLQJPHWHHQVSHFLDOHJODVNHUDPLHNUHLQLJHUDOKRHZHOKHWUHLQLJHQPRJHOLMNKHUKDDOGHPDOHQGLHQWWHJHEHXUHQ %HYLQGWHU]LFKJHVPROWHQmateriaal tussen uw pot of pan en het glas, dan kan de pan op het glas blij- ven plakken. Met een koude kookplaat de pot of pan niet pogen te verwijderen! Het keramische glas zou kunnen breken. Stap niet op het glas of steun er niet op, het zou kunnen breken en u verwonden.
Geen voorwerpen plaatsen op het glas.TEKA INDUSTRIAL S.AEHKRXGW]LFKKHWUHFKWYRRULQKDDUKDQGOHLGLQJHQGHZLM]LJLQJHQDDQWHEUHQJHQGLH]HQRRG]DNHOLMNRIQXWWLJDFKW]RQGHUGHZH]HQOLMNHNHQPHUNHQVWHVFKDGHQMilieuaspectenHet symbool op het product of zijn verpakking duidt aan dat dit product niet als gewoon huisvuil mag behandeld worden. Dit product moet voor recycling naar een verza- melpunt voor elektrische en elektro- nische apparatuur gebracht wor- den. Door u te verzekeren dat dit product correct verwijderd wordt, helpt u negatieve gevolgen voor het milieu en de openbare gezondheid te voorkomen, die zouden kunnen teweeggebracht worden door een onjuiste verwerking van dit product.
Voor meer gedetailleerde informatie over de recycling van dit product, moet u contact opnemen met uw stadsadministratie, de dienst voor huisvuilophaling of de winkel waar u het product kocht.De verpakkingsmaterialen zijn milieuvriendelijk en volledig recy- clebaar. De plastic componenten worden aangeduid met de markerin- gen >PELDEPS
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Teka IZS 34700 MST stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fornuis Teka
Alle Teka Fornuis handleidingen