Techno Line WS 9005 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Techno Line WS 9005 (26 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen. Heb je een vraag over Techno Line WS 9005 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/26
40
MIAMI
Kat. Nr. 30.3033
Gebrauchsanweisung
Instruction Manual
Mode d’emploi
Istruzioni
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Svensk Manual
Käyttöohje
TFA_No_30.3033_Anleit_8_sprach 04.06.2008 10:05 Uhr Seite 1

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Techno Line
Categorie: Niet gecategoriseerd
Model: WS 9005

Handleiding Techno Line WS 9005 – volledige tekst

MIAMI – Radiografisch zwembad thermometer MIAMI – Radiografisch zwembad thermometer 29282. 2. Poolsensor (Sender) Fig. 2D1: „TX“ toetsD2: „°C/°F“ toetsD3: Weergave overdracht LEDD4: Watertemperatuur D5: WatertemperatuursensorD6: Voor bevestigingskoord D7: Schroeven batterijvak3. Inbedrijfstelling3. 1 Plaats de batterijen • Leg de apparaten op een afstand van ca. 1,5 meter van elkaar op een tafel. Vermijd denabijheid tot eventuele stoorbronnen (elektronische apparaten en radiografischeinstallaties). • Druk gedurende ca. 3 seconden gelijktijdig op de „TX” en op de „°C/°F” toets om dezender aan te zetten. De actuele temperatuur en kanaal 1 verschijnen op het display. • Plaats de bijgevoegde batterijen (3x 1,5V AA) in het batterijvak van het basisstation. Let op de juiste polariteit bij het plaatsen van de batterijen. 3.

2 Ontvangst van de buitenzender• Na het plaatsen van de batterijen worden bovendien de meetgegevens van de buiten-zender naar het basisstation overgedragen. Werden geen buitenwaarden ontvangenverschijnt „- -“ in het display. Controleer de batterijen en start nog een poging. Ver-wijder eventuele stoorbronnen. • U kunt de initiatie ook handmatig starten. Houd de „CHANNEL“ toets drie secondeningedrukt. De geregistreerde zender (kanaal) wordt gewist. • Druk op de de „TX” toets op de zender. De overdracht van de gegevens vindt directplaats en wordt bij succesvolle ontvangst door middel van een pieptoon door hetbasisstation bevestigd. 4. Bediening• Belangrijk: Tijdens de ontvangst van het radiosignaal voor de buitentemperatuur zijnde toetsen geblokkeerd. • Tijdens de bediening worden alle succesvolle ingaven met een korte pieptoon beve-stigd.

1 Instellen van de tijd en kalender• Druk op de „MODE” toets en houd deze drie seconden lang ingedrukt. De uurweer-gave begint te knipperen en u kunt met de „▲“ en „▼“ toets de uren instellen. Metde „MODE” toets kunt u nu achter elkaar de minuten, seconden, jaar, D/M op M/D,maand, datum, tijdzone en taalinstelling voor de weekdag wisselen. • Na de jaarinstelling kunt u met de „▲“ en „▼“ toets kiezen, of eerst de dag en dan demaand (Europese datum) of eerst de maand en dan de dag (Amerikaanse datum)weergegeven zal worden. • Taalinstelling weekdag: Nederlands (NE), Deens (DA), Engels (EN), Duits (DE), Frans(FR), Spaans (ES), Italiaans (IT). • Met de „▲ 12/24” toets kunt u het 12- of 24-uurs-tijdsysteem selecteren. 4. 1. 1 Weergave van de datum• Druk op de „MODE“ toets om de datum op te vragen. 4. 2 Wekalarm• Druk nogmaals op de „MODE“ toets en kies het gewenste alarmtype:1. Alarm 1 2.

Alarm 2• Stel de wektijd in de overeenkomstige alarmmodus in. Druk 3 seconden lang op de„MODE” toets. De uuraanduiding knippert. Stel de gewenste tijd met de „▲“ en „▼“toets in. Bevestig met de „MODE” toets. Stel op dezelfde manier de minuten in. • Om de alarmfunctie te activeren en te deactiveren moet u de „▼ ALARM ON/OFF”toets in de overeenkomstige alarmmodus indrukken. In het afleesvenstertje verschijntnaast de alarmtijd „ON“ of „OFF“. • Terwijl het weksignaal klinkt kunt u dit met een willekeurig toets beëindigen. 4. 3. Thermometer4. 3. 1 Overschakelen °C/°F• Met de „▼ ALARM ON/OFF“ toets kunt u tussen de weergave van de buitentempera-tuur in °C (graden Celsius) of °F (graden Fahrenheit) kiezen. 4. 3. 2 Trendpijl• De trendpijl toont u of de watertemperatuur (kanaal 1) actueel stijgt of daalt of gelijkblijft. TFA_No_30. 3033_Anleit_8_sprach 04. 06. 2008 10:05 Uhr Seite 15.

MIAMI – Radiografisch zwembad thermometer MIAMI – Radiografisch zwembad thermometer 3130• Als u meerdere zenders wilt aansluiten, kiest u met de schuifschakelaar “CHANNEL”voor elke zender een ander kanaal. De pool zender is vast op kanaal 1 ingesteld. Deontvangst van de nieuwe zender vindt automatisch door het basisstation plaats. • De door de zender gemeten actuele temperatuur wordt op het display van het basis-station weergegeven. Indien u meer dan een zender heeft aangesloten, kunt u met de„CHANNEL” toets tussen de kanalen wisselen. • U kunt ook een automatische kanaalwissel instellen. Na de laatste geregistreerde zen-der verschijnt bij hernieuwde bediening van de „CHANNEL” toets het cirkelsymboolvoor automatische kanaalwissel (weergave in display voor kanaal 1, voor kanaal2 of voor kanaal 3 afwisselend en voor kanaalwissel).

• Reeds geregistreerde zenders (kanalen), die niet meer worden gebruikt, kunt u hand-matig wissen door de „CHANNEL” 3 seconden lang ingedrukt te houden. Zodra eennieuwe zender wordt ontvangen, vindt een nieuwe weergave plaats. 6. Opstellen van het basisstation en de zender• De pool zender drijft op het water en meet de temperatuur in ca. 100 mm diepte. Ukunt de zender met een koord bevestigen. • Plaats het basisstation in de woonruimte. Vermijd de nabijheid tot andere elektrischeapparaten (televisie, computer, radiografische telefoons) en massieve metalen voor-werpen. • Controleer of een overdracht van de meetwaarden van de zender op de gewensteopstellingsplaats naar het basisstation plaatsvindt (reikwijdte open veld ca. 30 meter,bij massieve wanden, in het bijzonder met metalen delen kan de reikwijdte van dezender aanzienlijk gereduceerd worden.

• Zoek eventueel een nieuwe opstellingsplaats voor zender en/of ontvanger. 7. Batterijwissel• Als de batterijen in de pool zender (kanaal 1) ontladen zijn verschijnt het batterij-teken in de display van het basisstation.

• Open het batterijvak van de zender (vastgeschroefd). • Gebruik Alkaline batterijen. Controleer of de batterijen met de juiste poolrichtingenzijn geplaatst. Zwakke batterijen moeten zo snel mogelijk worden vervangen om hetlekken van de batterijen te voorkomen. • Na de succesvolle inbedrijfstelling van de buitenzender schroeft u het deksel van debatterijen weer zorgvuldig vast. Let op: Batterijen en technische apparaten mogen niet met het huisvuil worden weggegooid. Breng ze naar de inzamelplaatsen of bij uw detaillist naar de daarvoor bestemde con-tainers volgens de nationale of lokale bepalingen. 4. 3. 3 Maximum/Minimum-functie • Met de „MAX/MIN” toets kunt u de hoogste waarden (MAX) voor de binnensensor ende actuele zender opvragen. Druk nogmaals op de „MAX/MIN” toets om de dagminima(MIN) op te roepen.

• Houdt u de „MAX/MIN” toets 3 seconden lang ingedrukt, worden de waarden gewisten op de actuele waarde teruggezet. 4. 3. 4 Temperatuuralarm• Druk op de ALERT toets, om de alarmfunctie voor de temperatuur te activeren of tedeactiveren ( verschijnt bij geactiveerd temperatuuralarm in het display). • Druk drie seconden op de „ALERT“ toets om in de instelmodus te komen. De weergavevoor de buitentemperatuur begint te knipperen. Kies met de „▲“ en „▼“ toetsbinnentemperatuur of buitentemperatuur (kanaal 1-3). Bevestig met de „ALERT“toets. U kunt nu de bovenste alarmwaarde ( pijl omhoog knippert) met de „▲“ en„▼“ toets instellen. Met de „ALERT“ toets bevestigt u de waarde en komt u direct inde instelling van de onderste alarmwaarde ( pijl omlaag knippert). • Bij het over- c. q.

onderschrijden van de ingestelde alarmwaarde klinkt gedurende 5 seconden een pieptoon op het basisstation en de weergave voor de temperatuurbegint te knipperen. De alarmtoon klinkt elke minuut gedurende 5 seconden opnieuw,zolang de grenswaarde nog over- c. q. onderschreden is (maximaal 5 maal) of tot de„ALERT“ toets wordt ingedrukt.

• Attentie: Als de temperatuur weer binnen de ingestelde alarmgrenzen ligt, stopt hetdisplay met knipperen. 5. Buitenzender• Na het inbedrijfstelling start de zender automatisch met de overdracht van de tempe-ratuurwaarden. • U kunt de waarden op het display van de buitenzender met de „°C/°F” toets in °C of in°F laten weergaven. • Met de „TX” toets kunt u de meetwaarde handmatig overdragen (bijv. voor het testenof bij verlies van de zender). De overdracht van de gegevens vindt direct plaats enwordt bij succesvolle ontvangst door middel van een pieptoon door het basisstationbevestigd. 5. 1 Extra buitenzenders• Het station werkt met maximaal 3 buitenzenders (Art. nr. 30,3133/30,3139), ook voorde controle van buitentemperatuur en van afgelegen ruimtes, b. v. kinderkamer, wijn-kelderTFA_No_30. 3033_Anleit_8_sprach 04. 06. 2008 10:05 Uhr Seite 16.

Uitsluiting van de aansprakelijkheid• Het apparaat is geen speelgoed. Bewaar het buiten de reikwijdte van kinderen. • Het apparaat is niet geschikt voor medische doeleinden of voor openbare informatie,maar bestemd voor particulier gebruik.

• Onvakkundige behandeling of niet geautoriseerd openen van het apparaat heft hetverlies van de garantie tot gevolg. • Deze gebruiksaanwijzing of gedeelten eruit mogen alleen met toestemming van TFADostmann worden gepubliceerd. 10. Technische gegevensMeetbereiken: Binnentemperatuur: 0…+50°C (32…+122°F)Watertemperatuur: -20…+50°C (-4…+122°F)Batterijen: 3 x 1,5 V AA basisstation en 2 x 1,5 V AA zender (batterijen inbegrepen)Hiermee verklaren wij, dat deze radiografische installatie voldoet aan de belangrijksteeisen van de R&TTE richtlijn 1999/5/EG. TFA Dostmann GmbH & Co. KG, Wertheim/ www. tfa-dostmann. de0682TFA_No_30. 3033_Anleit_8_sprach 04. 06. 2008 10:05 Uhr Seite 17.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Techno Line WS 9005 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden