SVS SB-1000 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van SVS SB-1000 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Subwoofer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 306 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over SVS SB-1000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

OWNER’S MANUAL
PB-1000
SB-1000
POWERED SUBWOOFERS
Product specificaties
| Merk: | SVS |
| Categorie: | Subwoofer |
| Model: | SB-1000 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 330 mm |
| Diepte: | 355.6 mm |
| Hoogte: | 343 mm |
| Gewicht verpakking: | 15420 g |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Type stroombron: | AC |
| Afmetingen verpakking (BxDxH): | 457 x 457 x 483 mm |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| Gemiddeld vermogen subwoofer: | 300 W |
| Diameter driver subwoofer (imperiaal): | 12 " |
| Lijnuitgang: | Ja |
| Lijningang: | Ja |
| Soort magneet: | Ferriet |
| Frequentiebereik subwoofer: | 24 - 260 Hz |
| Gewicht subwoofer: | 12250 g |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Subwoofer maximale vermogen: | 720 W |
| Line inputs (RCA): | 1 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met SVS SB-1000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Subwoofer SVS
30 April 2026
3 Maart 2026
3 Maart 2026
14 April 2025
14 April 2025
5 November 2024
5 November 2024
8 Juli 2023
6 Juli 2023
4 Juli 2023
Handleiding Subwoofer
Nieuwste handleidingen voor Subwoofer
12 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
1 Mei 2026
30 April 2026
16 April 2026
15 April 2026
15 April 2026