Supermicro Super 1029UZ-TN20R25M Handleiding
Supermicro Server Super 1029UZ-TN20R25M
Pagina 1/166
USER’S MANUAL
Revision 1.0g
SuperServer
®
SYS-1029UZ-TN20R25M
Beoordeel deze handleiding
4.9/5 (5 Beoordelingen)
Product specificaties
Merk: Supermicro
Categorie: Server
Model: Super 1029UZ-TN20R25M
Kleur van het product: Black, Grey
Gewicht: 21800 g
Breedte: 437 mm
Diepte: 706 mm
Hoogte: 43 mm
LED-indicatoren: HDD, Network, Power
Aan/uitschakelaar: Ja
Ethernet LAN: Ja
Aantal USB 2.0-poorten: 2
VGA (D-Sub)poort(en): 1
Netvoeding: 1600 W
Duurzaamheidscertificaten: RoHS
Type processor: Nee
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 25000 Mbit/s
Temperatuur bij opslag: -40 - 60 °C
Aantal ventilatoren: 8 ventilator(en)
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: 3
Processor socket: LGA 3647 (Socket P)
Maximum intern geheugen: 6000 GB
On-board graphics adapter model: Aspeed AST2500
Luchtvochtigheid bij opslag: 5 - 95 procent
Type behuizing: Rack (1U)
80 PLUS certificatie: 80 PLUS Titanium
Redundante voeding: Ja
ECC: Ja
Chipset moederbord: Intel® C621
Aantal 2.5" bays: 20
Ondersteunde opslagstationinterfaces: SATA III
Soorten RAID: 0, 1,5, 10
PCI Express x8 (Gen 3.x) slots: 2
Compatibele processors: Intel® Xeon®
Aantal ondersteunde processoren: 2
Aantal DIMM sloten: 24
Ondersteunende RDIMM klok snelheden: 2933,2133,2400,2666 MHz
Aantal storage drives ondersteund: 20
Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5 "
Ondersteunde geheugen types: DDR4-SDRAM
Hot-swap HDD bays: Ja
Bedrijfstemperatuur (T-T): 10 - 35 °C