Suntec Transform 14000 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Suntec Transform 14000 (13 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Suntec Transform 14000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/13

Instruction Manual
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Airco |
| Model: | Transform 14000 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 30500 g |
| Breedte: | 300 mm |
| Diepte: | 505 mm |
| Hoogte: | 778 mm |
| Netbelasting: | 1530 W |
| Geluidsniveau: | 54 dB |
| Air conditioner functies: | Cooling, Dehumidifying, Heating |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | 765 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A |
| Luchtfilter: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Energieverbruik per uur (koeling): | - kWu |
| Ontvochtiging capaciteit: | 2.92 L/u |
| Luchtstroom (hoge snelheid): | 450 m³/uur |
| Koelcapaciteit (max): | - BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | 1700 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | 1500 W |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming): | A |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Suntec Transform 14000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Suntec
9 Juli 2025
1 December 2024
27 Augustus 2024
28 Augustus 2023
23 Augustus 2023
14 Juli 2023
13 Juli 2023
26 April 2023
9 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026