Suntec SNOW 12.0 Eco R290 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Suntec SNOW 12.0 Eco R290 (144 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 9 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Suntec SNOW 12.0 Eco R290 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/144

DE
SNOW 7.0 Eco R290
SNOW 9.0 Eco R290
SNOW 12.0 Eco R290
Mobiles lokales Klimagerät
Bedienungsanleitung
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Airco |
| Model: | SNOW 12.0 Eco R290 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 33000 g |
| Breedte: | 476 mm |
| Diepte: | 385 mm |
| Hoogte: | 710 mm |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Soort: | Mobiele airconditioner uit één stuk |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Aantal snelheden: | 3 |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 60 m² |
| Koelend medium: | R290 |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Automatische temperatuurcontrole: | Ja |
| Air conditioner functies: | Cooling,Dehumidifying,Fan |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | 3400 W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 1.3 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | - kWu |
| Koelcapaciteit (max): | 12000 BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | - W |
| Koeling energie efficientie: | 2.6 |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven): | - W |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming): | Nee |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Comfort-slaapstand: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Suntec SNOW 12.0 Eco R290 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Suntec
9 Juli 2025
1 December 2024
27 Augustus 2024
28 Augustus 2023
23 Augustus 2023
14 Juli 2023
13 Juli 2023
26 April 2023
9 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026