Suntec Heat Safe compact 1500 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Suntec Heat Safe compact 1500 (89 pagina’s), behorend tot de categorie Kachel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 16 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Suntec Heat Safe compact 1500 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/89

Heat Safe compact
600 / 900 / 1200 / 1500
Bedie nungsanleitung
DE
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | Heat Safe compact 1500 |
| Kleur van het product: | Beige |
| Gewicht: | 7600 g |
| Breedte: | 500 mm |
| Diepte: | 180 mm |
| Hoogte: | 380 mm |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Nee |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 600 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Suntec Heat Safe compact 1500 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kachel Suntec
6 Mei 2023
4 Mei 2023
2 Mei 2023
26 April 2023
23 Maart 2023
9 Maart 2023
8 Maart 2023
23 Februari 2023
21 Februari 2023
20 Februari 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
5 Mei 2026