Suntec Freeze 9.000+ Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Suntec Freeze 9.000+ (74 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Suntec Freeze 9.000+ of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/74

1
FREEZE 7.000+
FREEZE 9.000+
Mobiles lokales Klimagerät
Bedienungsanleitung
DE
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Airco |
| Model: | Freeze 9.000+ |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 22000 g |
| Breedte: | 320 mm |
| Diepte: | 360 mm |
| Hoogte: | 730 mm |
| Netbelasting: | 990 W |
| Snoerlengte: | 1.9 m |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Soort: | Mobiele airconditioner uit één stuk |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 30 m² |
| Koelend medium: | R410A |
| Type timer: | Digitaal |
| Variabel vermogen: | Ja |
| Air conditioner functies: | Cooling,Dehumidifying |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A |
| Lengte van slang: | 1.6 m |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | - W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 1 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | - kWu |
| Ontvochtiging capaciteit: | 1.2 L/u |
| Luchtstroom (medium snelheid): | 350 m³/uur |
| Koelcapaciteit (max): | 9000 BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | - W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | - W |
| Koeling energie efficientie: | 2.6 |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven): | 990 W |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | 80 m³ |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Suntec Freeze 9.000+ stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Suntec
9 Juli 2025
1 December 2024
27 Augustus 2024
28 Augustus 2023
23 Augustus 2023
14 Juli 2023
13 Juli 2023
26 April 2023
9 April 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026