Soler And Palau TLS-401 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Soler And Palau TLS-401 (28 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen. Heb je een vraag over Soler And Palau TLS-401 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/28
1
TLS-401
TLS-403 TURBO
Convectores
Convectors
Convecteurs
Convectores
Convectors
Convettori
Instrucciones de uso
User instructions
Notice d’utilisation
Instruções de utilização
Gebruiksaanwijzing
Instruzioni per l’uso

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Soler And Palau
Categorie: Heater
Model: TLS-401
Kleur van het product: Wit
Aantal vermogenniveau's: 4
Warmtebron: Electrisch
Breedte: 730 mm
Diepte: 222 mm
Hoogte: 450 mm
Soort: Radiator
Aan/uitschakelaar: Ja
Snoeropslag: Ja
Instelbare thermostaat: Ja
Ophangsysteem voor aan de muur: Ja
AC-ingangsspanning: 230 V
AC-ingangsfrequentie: 50 Hz
Verwarmingsvermogen: 2000 W
Verwarming power (min): 800 W

Handleiding Soler And Palau TLS-401 – volledige tekst

Deze instructies bevatten belangrijk infor-matie over de veiligheid en het juist gebruik.De convectors TLS-401 en TLS-403 Turbo voldoen aan de Europese go-edkeuringsnormen.U wordt aangeraden de goede staat en de werking te controleren van het apparaat bij het uitpakken. Elk oors-pronkelijk defect valt onder de S&P-garantie.VEILIGHEIDSWAARSCHUWINGEN- De verwarming mag niet juist onder een stopcontact worden geplaatst.- Gebruik dit apparaat niet in de omgeving van een bad, een do-uche of een zwembad. - Terwijl de verwarming werkt, mag de kabel geen contact maken met het warme gedeelte van het apparaat. - Gebruik de convector niet om kleren te drogen. - Manipuleer het apparaat niet met natte handen. - “Niet afdekken” Deze verwarmer dient een vrije luchtcirculatie te hebben. Afdekking kan tot oververhitting ND230V 50 Hz 2.000 W~

19leiden en is BRAND gevaarlijk. - Wanneer de voedingskabel bes-chadigd is, moet deze vervangen worden in één van onze Repara- tiediensten of door gekwalifi-ceerd personeel om zo gevaarli-jke situaties te voorkomen. - Brandgevoelige objecten (gordi- jnen, etc. ) moeten zich op ten-minste 50 cm afstand bevinden van het warmeluchtcircuit. - Als het apparaat vast wordt geïnstalleerd dan moeten de mi-nimale afstanden, aangegeven in de Fig. 1, worden gerespecteerd. - De bedieningsknoppen dienen nooit binnen handbereik te zijn van personen die zich in bad of in de douche bevinden. - Wanneer het apparaat vast wor- dt geïnstalleerd dan moet de schakelaar of de stekker altijd bereikbaar zijn. OPGELET. Breng de voorziene voet aan alvorens het apparaat in wer-king te stellen. - Houd de roostertjes voor in- en uitgaande lucht altijd schoon.

Bij het schoonmaken van het appa-raat moet u steeds uit voorzorg de stekker uittrekken. - Plaats het apparaat niet tegen een wand die bestaat uit brandbare materialen (hout, plastic, etc. ). - Dit apparaat is niet geschikt voor gebruik door personen die niet geheel zelfstandig, fysiek of psychisch, in staat zijn dit te bedienen, zonder supervisie van andere personen die daar wel toe in staat zijn. - Kinderen dienen te alle tijden onder toezicht dit product te ge-bruiken. - Dit apparaat dient gebruikt te worden met Programmaschake-laar, Tijdschakelaar of Thermos-taat die voor automatische uits-chakeling zorgdraagt. INSTALLATIEHet is noodzakelijk dat de voorziene voeten gemonteerd zijn of dat het apparaat is bevestigd aan de wand alvorens het wordt in werking gesteld. MONTAGE VAN DE VOETEN Pas de voeten in de zijpanelen (Fig. 3). Bevestig iedere voet met drie schroeven.

20apparaat moet dit worden vastge-maakt met behulp van de onderste steun (D en E in Fig. 4). INbEDrIJFSTELLING EN WErKING Vergelijk eerst de netspanning met de gegevens op het karakteristie-kenplaatje en schakel vervolgens het apparaat in. 1- Selecteer het vermogen met de vermogenschakelaar (Fig. 2). 2- Voor het instellen van een bepa-alde temperatuur in de ruimte moet u de bediening van de thermostaat (Fig. 2) in de maximale stand stellen door deze met de klok mee te ver-draaien tot de maximale stand. 3- Nadat de ruimte de gewenste temperatuur heeft bereikt, draait u de thermostaatbediening tegen de klok in, tot u een zachte ‘klik’ hoort waarmee het apparaat zich uits- chakelt. Met de bediening in deze stand zal het apparaat zichzelf auto-matisch in- en uitschakelen zodanig dat de ingestelde temperatuur wordt gehandhaafd. Gebruik dit apparaat niet in ruimtes die kleiner zijn dan 4 m2.

Plaats het apparaat niet in ruimtes met tocht. Tocht kan de goede werking vers-toren. Gebruik de convector niet om kleren te drogen. VorSTbESCHErMING De S&P-convectors zijn voorzien van een vorstbescherming die het apparaat inschakelen wanneer de omgevings-temperatuur daalt onder de +5 ºC. Om dit systeem in te schakelen is het voldoende het apparaat met het elektrisch net te verbinden, de ver-mogenschakelaar op een willekeuri-ge stand te plaatsen en de bediening van de thermostaat in de stand “*” (Fig. 2) te plaatsen. Het apparaat blijft zo uitgeschakeld, maar als de omgevingstemperatuur onder de + 5 ºC zakt, zal dit on-middellijk worden ingeschakeld en zorgen voor een omgevingstempera-tuur hoger dan + 5 ºC. Dit systeem is praktisch voor rui-mten waar de temperatuur sterk kan dalen en waar het risico bestaat dat het water in leidingen enz. zou be-vriezen.

GECoMbINEErDE WErKING(TLS-403 Turbo) Om de verwarming van de ruimte te versnellen kan de ventilator met diens schakelaar worden inges-chakeld. In deze stand zal het lampje van de schakelaar oplichten.

21-Verbreek de verbinding met het ele-ktrische net. -Laat het apparaat gedurende 15 minuten afkoelen. -Controleer of de roostertjes voor in- en uitgaande lucht vrij zijn. Maak deze zonodig schoon met een stof-zuiger.-Als na deze controles het apparaat nog steeds niet normaal werkt, ver-zoeken wij u zich te wenden tot het netwerk van Erkende Herstellers van S&P.oNDErHouD De S&P-convectors vereisen geen speciaal onderhoud. Vergeet niet de stekker uit te trekken vooraleer te beginnen met het schoonmaken van het apparaat Laat de kast afkoelen en maak deze vervolgens schoon met een zachte doek. Maak de roostertjes voor in- en uitgaande lucht schoon met een stofzuiger.

In geen enkele situatie mag het apparaat in water worden onder-gedompeld of onder de waterkraan worden gehouden.Bij langdurig niet-gebruik moet u het apparaat tegen stof beschermen.TECHNISCHE DIENSTHet uitgebreide netwerk van Officiële S&P-Klantenservice garandeert de gepaste technische assistentie op elke plaats in Spanje. Mocht u een storing vaststellen in de werking van het apparaat dan verzoeken wij u contact op te nemen met een van de vermelde servicepunten. Elke manipulatie in het apparaat die niet is uitgevoerd door de Officiële S&P-Klantenservice doet de garantie vervallen (S&P behoudt zich het recht voor wijzigingen aan te brengen zon-der voorafgaande waarschuwing.).buITENbEDrIJFSTELLING EN HEr-GEbruIK - De CEE richtlijnen en onze be- trokkenheid met de toekomstige generaties, verplichten ons tot het hergebruik van de materialen.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Soler And Palau TLS-401 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden