Solac Springtec Parquet AB2722 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Solac Springtec Parquet AB2722 (6 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 66 mensen. Heb je een vraag over Solac Springtec Parquet AB2722 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Solac |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | Springtec Parquet AB2722 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 6500 g |
| Breedte: | 226 mm |
| Diepte: | 360 mm |
| Hoogte: | 250 mm |
| Geluidsniveau: | - dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Breedte verpakking: | 260 mm |
| Diepte verpakking: | 515 mm |
| Hoogte verpakking: | 310 mm |
| Soort: | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuiger luchtfiltering: | Micro |
| Actieradius: | - m |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 2.5 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 800 W |
| Snoeropslag: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 325 AW |
| Soort buis: | Telescopisch |
| Materiaal buis/slang: | Metaal |
| Flexibele slang: | Ja |
| Draaghandvat: | Ja |
| Automatische snoeropwinder: | Ja |
| Indicator voor volle stofreservoir: | Ja |
| Variabel vermogen: | Ja |
| zuigkrachtregeling: | Elektronisch |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Reinigt ondergronden: | Carpet, Hard floor |
| Stofzuigerborstel inbegrepen: | Parketborstel |
| Zuigmond voor kussens: | Ja |
| Materiaal wielen: | Rubber |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Afstofborstel: | Ja |
| Motorbeschermingsfilter: | Ja |
Handleiding Solac Springtec Parquet AB2722 – volledige tekst
• Consumo anual energético indicativo (kWh por ano) calculado com baseem 50 sessões de limpeza. O consumo anual energético real dependerá daforma como o aparelho é utilizado. NEDERLANDS nlLLees deze gebruiksaanwijzingen helemaaldoor alvorens het apparaat in gebruik tenemen. Deze gebruiksaanwijzing isonderdeel van het product. Bewaar degebruiksaanwijzing op een veilige plek omdeze in de toekomst na te kunnen slaan. p WAARSCHUWINGHoud rekening met onderstaandewaarschuwingen. Het niet naleven vandeze waarschuwingen kan leiden totongevallen die schade en letsel kunnenveroorzaken. Gebruiksbeperkingen• Deze stofzuiger behoort tot de groep"stofzuigers voor algemeen gebruik". Hijbeschikt over een borstel waarmee zoweltapijten als houten vloeren kunnengereinigd worden. • De stofzuiger mag alleen gebruikt wordenop droge oppervlakten.
• Dit apparaat mag alleen door kinderenouder dan acht jaar en door personen metlichamelijke, zintuiglijke of geestelijkebeperkingen, of met een gebrek aanervaring en kennis gebruikt worden, alszij voor het gebruik van dit apparaat ondertoezicht staan of passende aanwijzingenhebben gekregen voor het veilige gebruikvan dit apparaat en zij de mogelijkegevaren van dit apparaat begrijpen. Laatkinderen nooit met dit apparaat spelen. Door de gebruiker te verrichten reinigingen onderhoud mag in geen geval doorkinderen uitgevoerd worden als zij daarbijniet onder toezicht staan. • Het apparaat is uitsluitend bedoeld voorhuishoudelijk gebruik; niet voorbedrijfsmatig gebruik. Elk ander gebruikdan hier vermeld kan gevaarlijk zijn (bijv. opzuigen van vloeistoffen, stof vanbouwwerkzaamheden, cement, enz. ). • Voer geen enkele wijziging of reparatieaan het apparaat uit.
Bij defecten aan hetnetsnoer of een ander deel van hetapparaat, het apparaat niet gebruikenmaar naar een erkende technische dienstbrengen. • Gebruik geen onderdelen of hulpstukken dieniet door SOLAC geleverd of aanbevolen zijn. • Gebruik de stofzuiger niet om dierenschoon te maken. • Zuig nooit gloeiende as op, nochsplinters, scherpe voorwerpen ofvloeistoffen. • Zuig geen aangestoken lucifers ofpeuken op. Zuig evenmin giftigematerialen (bijv. ammoniak. ) op. • Zuig geen tonerstof op. Toner voorbijvoorbeeld printers enkopieerapparaten kan elektriciteit geleiden. Algemene veiligheidsvoorschriften• Kijk, alvorens het apparaat op het lichtnetaan te sluiten, of het aangegeven voltageovereenkomt met de netspanning bij uthuis.
• Trek altijd na gebruik de stekker uit hetstopcontact en ook vóórdat u onderdelenverwijdert of aanbrengt of onderhouds- ofreinigingswerkzaamheden aan hetapparaat verricht. Trek de stekker er ookbij stroomuitval uit. Wanneer u de stekkerin of uit het stopcontact doet, dient hetapparaat uit te staan. • Laat het apparaat niet aan de kabelhangen.
Neem de stekker uit hetstopcontact door aan de stekker, nooitaan het snoer, te trekken. • Zorg ervoor dat het netsnoer niet incontact komt met scherpe kanten of heteoppervlakken. • Laat het snoer niet over de rand van detafel of het aanrecht hangen om tevoorkomen dat kinderen eraan trekken enhet apparaat op de grond valt. • Laat als het netsnoer beschadigd is, ditdoor de fabrikant, zijn klantenservice ofdoor vergelijkbaar opgeleid personeelvervangen, om evt. risico’s te vermijden. ADompel het apparaat niet onder inwater of andere vloeistoffen. • Raak de stofzuiger of de stekker niet metnatte handen aan. • Laat het apparaat niet onbeheerd achterwanneer deze op het lichtnet aangeslotenis. • Houd de stofzuiger uit de buurt vanwarmtebronnen. • Gebruik de stofzuiger nooit zonder dathet stofreservoir en debeschermingsfilters correct geplaatst zijn.
• Zorg ervoor dat de luchtinlaat enblaasuitgang niet geblokkeerd wordt. • Houd het haar, de kleding, vingers engelijk welk lichaamsdeel ver van deaanzuig- en uitblaasopeningen. • Let extra op wanneer u de stofzuiger opde trap gebruikt. • Gebruik dit apparaat niet in geslotenruimten waar zich explosieve of giftigedampen kunnen ophopen. • Gebruik dit apparaat niet boven hetnetsnoer. • Voer de onderhoudsactiviteiten,aangegeven in het deel REINIGING ENOPBERGING, uit teneinde de levensduurvan het apparaat te verlengen. • Verwijder alle papieren of plastic zakken,kunststof plaatjes, kaartjes en stickers dieevt. aan de binnen- of buitenkant van hetapparaat aangebracht werden terbescherming tijdens het transport of voorreclamedoeleinden. 1 VOORNAAMSTE ONDERDELEN1 Lip om de stofzakruimte te openen.
2 Stofzakruimte3 Stofzak4 Hygiënische afsluiting voor de stofzak5 Aansluitstuk voor de stofzuigerslang6 Indicatie "stofzak vol"7 Blaasfilter8 Drukknop voor deksel van blaasfilter9 Motorbeschermingsfilter10 Aan-/uit-drukknop11 Drukknop snoeroprolmechanisme12 Elektronische zuigkrachtregeling13 Handvat met mechanische zuigkrachtregeling14 Slang15 Houder “horizontaal parkeren” 16 Telescoopbuis17 Zuigborstel voor vloeren, vloerbedekking,. 18 Speciale borstel voor houten vloeren en parket19 Zuigmond voor kieren, hoeken,. 20 Draaghandgreep21 Stofzakhouder22 Drukknop borstel2 WERKING) Dit apparaat is uitsluitend bedoeld om vloeren, tapijten, meubels entextielweefsel schoon te zuigen. Gebruik het niet voor anderedoeleinden. ) Verwijder alle transport- en verpakkingselementen in hun geheel. 1 Controleer of de stofzak (3) en de filters (7 en 9) correct geplaatst zijn.
Zie hiervoor het volgende hoofdstukje (Vervangen van de stofzak, hetmotorbeschermingsfilter en het blaasfilter). , Een veiligheidslip voorkomt dat de stofzuiger kan worden geslotenzolang de stofzak niet is geplaatst. 2 Druk, om de stofzakruimte (2) te openen, op de openingslip (1) en lichthet deksel op (Afb. 1). 3 Doe, om de stofzakruimte (2) te sluiten, het deksel omlaag en druk hemaan met de hand aan de kant van de sluiting (1) totdat hij vastklikt. (Afb. 2)4 Plaats de stofzuigerslang (14), door het uiteinde in de aansluiting (5) testeken totdat u een klik hoort. 5 Bevestig voordat u begint te stofzuigen het juiste hulpstuk voor hetoppervlak dat u gaat zuigen. De hulpstukken worden met een lichte,draaiende beweging vastgedrukt. U kunt ze direct op de stofzuigerslang(14) plaatsen, of desgewenst, om op grotere afstand te kunnen werken,op de telescoopbuis (16).
3). Aanbevolen wordt om harde vloeren van hout of parket te zuigen metde vezelborstel en bij vloerbedekking en vloerkleden vezelborstelachterwege te laten. , De speciale borstel voor PARKET (18) van natuurlijk varkenshaaris geschikt voor hout- en parketvloeren. , Dit model beschikt ook over een zuigmond voor smalle stukken,kieren en hoeken (19). 6 U kunt de stofzuiger nu op het lichtnet aansluiten. Trek daarvoor hetsnoer uit de stofzuiger en zet de stofzuiger aan met behulp van dedrukknop (10). 7 Stel het vermogen in met de zuigkrachtregeling (12). 8 De zuigkracht kan ook worden bijgeregeld door de mechanischezuigkrachtregeling (13) in het handvat te verstellen. 9 Zet na gebruik de stofzuiger met behulp van de drukknop (10) uit. 10 Haal de stekker uit het stopcontact en rol het snoer op met dedesbetreffende knop (11).
Het verdient aanbeveling bij het inrollen destekker vast te houden om te voorkomen dat deze tegen de behuizingvan de stofzuiger slaat. 11 Desgewenst kan de stofzuiger tijdens het gebruik wordenvastgehouden bij de handgreep (20), om bij moeilijk bereikbare plekkente kunnen komen. , Als u het stofzuigen wilt onderbreken heeft u de mogelijkheid deborstel op eenvoudige wijze in de houder “horizontaal parkeren” (15)vast te zetten om te vermijden dat buizen en borstel op de grondblijven liggen. , Om vervoer en opslag van de stofzuiger gemakkelijker te maken is hetaan te bevelen de stofzuiger in verticale positie te plaatsen. Brengdaarvoor de onderdelenhouder aan in de “verticaal parkeren” houderdie aan de onderkant van de stofzuigerromp zit.
VERVANGEN VAN DE STOFZAK (3),Als de stofzak-vol-indicatie (6) geheel rood is, betekent dit dat depapieren stofzak vervangen moet worden door een nieuwe. , Het kan voorkomen dat de indicator (6) op rood springt doorverstopping van de slang of van een hulpstuk. Om erachter te komenwat er aan de hand is kunt u de stofzuiger even uitzetten, de slangafkoppelen en het apparaat weer aanzetten. Indien de indicator nu nietrood uitslaat dient de slang of het hulpstuk te worden gereinigd. 1 Zet, als de stofzak moet worden vervangen, de stofzuiger uit en ga alsvolgt te werk:2 Open de stofzakruimte door op de lip (1) te drukken en het deksel op telichten. (Afb. 1)3 De papieren zak heeft een hygiënische sluiter van de ingang om voor eenoptimale hygiëne in te staan. Wanneer u de zak eruit haalt dient u stevigde zijranden vast te pakken en het middelste stuk karton omhoog tetrekken. (Afb. 4).
4 Plaats de nieuwe stofzak in de stofzakhouder (21). Let erop dat de pijl opde onderrand van de zak naar beneden wijst en controleer of dekartonrand van de stofzak binnen de hulpstukgeleider van de stofzak(21) zit, schuif de zak tot het einde van de hulpstukgeleider (21) (Afb. 5). , Het is van groot belang dat de zak correct geplaatst is. Controleer ditaan de hand van de kartonnen rand van de stofzak. Deze moet preciesmet de luchtingang van de stofzuiger overeenkomen. DE FILTERS REINIGEN EN VERVANGEN)Aanbevolen wordt om de luchtfilters regelmatig op hun juistewerking te controleren. Maak de filters schoon als u merkt dat het apparaat minderkrachtig zuigt. Vervangen van het motorbeschermingsfilter (9)pTrek altijd de stekker uit het stopcontact alvorens de filters schoon te maken of te verwisselen.
1 Maak, als het motorbeschermingsfilter (9) vuil is (1 of 2 maal per jaar,afhankelijk van het gebruik van de stofzuiger), de stofzuiger open, neemde stofzak weg en verwijder het filter door dit aan de bovenkant ervanomhoog weg te trekken (Afb. 6).
2 Klop het beschermingsfilter goed uit; als het erg vuil is kan het wordengewassen, maar laat het dan wel volledig drogen. ) Belangrijk: Gebruik de stofzuiger nooit zonder hetmotorbeschermingsfilter, noch met een filter dat niet helemaal droog is. Vervangen van het luchtuitlaatfilter (7)pTrek altijd de stekker uit het stopcontact alvorens de filters schoon te maken of te verwisselen. 1 Het blaasfilter (7) moet 1 à 2 maal per jaar worden vervangen; opendaartoe het deksel van het blaasfilter (7) door de knop om de deksel teopenen (8) in te drukken tot u een klik hoort (Afb. 7) en verwijder hetfilter. 2 Klop het goed uit; als het erg vuil is kan het worden gewassen, maar laathet dan wel volledig drogen. Gebruik de stofzuiger nooit zonder hetblaasfilter. 3 Plaats het filter opnieuw en breng het deksel op zijn plaats aan.
Lichtdaarvoor de draaghandgreep (20) op en zorg ervoor dat de lipjes van hetblaasfilter precies samenvallen met de desbetreffende houders boven opde stofzuiger; druk de knop om het filterdeksel te openen (8) in tot u eenklik hoort (Afb. 8). HET APPARAAT SCHOONMAKEN)Reinig het apparaat voordat u het voor het eerst in gebruik neemt,onmiddellijk na elk gebruik en na een lange periode ongebruikt te zijngeweest. Zo wordt een goede werking gewaarborgd en wordt zijnnuttige levensduur verlengd. pNeem voordat u gaat schoonmaken de stekker uit het stopcontact. Zorg ervoor dat er geen waterdruppels in het apparaat terechtkunnen komen. 1 Reinig de buitenkant van het apparaat met een vochtige doek. Gebruikgeen schuur- of oplosmiddelen.
bLET OP: Wanneer u het apparaat wilt afdanken, deponeer het dan INGEEN GEVAL bij het huisvuil, maar breng het voor verdereverwerking naar het dichtstbijzijnde recyclingcentrum ofvuilophaalpunt. Op deze wijze draagt u bij aan het behoud van hetmilieu. 4 INFORMATIE BETREFFENDE DE NALEVING VAN DE EISEN INZAKE ECOLOGISCH ONTWERP• Deze stofzuiger behoort tot de groep "stofzuigers voor algemeen gebruik".
Hij beschikt over een borstel waarmee zowel tapijten als houten vloerenkunnen gereinigd worden. • Deze stofzuiger voldoet aan de eisen inzake ecologisch ontwerp volgensBIJLAGE I van de verordening EU (666/2013). Richtlijn 009/125/EC ishierbij van toepassing. • De Europese norm EN 60312-1 wordt in acht genomen om de naleving vande eisen inzake ecologische ontwerp te bepalen en de parameters van deenergielabels te berekenen. • Het indicatief jaarlks energieverbruik (kWh per jaar) wordt berekend opbasis van 50 reinigingsbeurten. Het werkelijke jaarlijks energieverbruik zalafhangen van hoe het apparaat wordt gebruikt.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Solac Springtec Parquet AB2722 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Solac
Alle Solac Stofzuiger handleidingen