Solac AS3266 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Solac AS3266 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen. Heb je een vraag over Solac AS3266 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/40
More Brave
ASPIRADOR Instrucciones de uso
VACUUM CLEANER Instructions for use
ASPIRATEUR Mode d’emploi
STAUBSAUGER Gebrauchsanleitun
ASPIRAPOLVERE Istruzioni per l’uso
ASPIRADOR Instruções de uso
ASPIRADOR Instruccions d’ús
STOFZUIGERGebruiksaanwijzing
VYSAVA Návod k pouzití
ODKURZACZ Instrukcja obsługi
VYSÁVA Návod na použitie
PORSZÍVÓ Használati utasítás
ПРАХОСМУКАЧКА Инстрүкция заупотреба
ASPIRATOR Instrucțiuni de utilizare

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Solac
Categorie: Stofzuiger
Model: AS3266

Handleiding Solac AS3266 – volledige tekst

NEDERLAND NL BESCHRIJVINGA DekselB Telescopische verlengbuisC ZuigslangD Manuele regelknopE Handgreep zuigslangF Knop voor het intrekken van het snoerG Aan/uit schakelaarH Handvat voor transportI Knop voor het verwijderen van het stofreser-voirJ StofreservoirK Openingslipje van het reservoirL KabelvakM SpleetzuigmondN Multifunctionele borstel   R Wielen• Mocht het model van uw apparaat niet beschi-kken over de hiervoor beschreven accessoires dan zijn deze ook apart verkrijgbaar bij de Te-chnische Hulpdienst. GEBRUIK EN ONDERHOUD:• niet correct geplaatst zijn. • Gebruik het apparaat niet als de aangesloten accessoires of onderdelen gebreken vertonen. Vervang ze onmiddellijk. • Gebruik het apparaat niet voor het opzuigen van water of andere vloeistoffen.

• Gebruik het apparaat niet als de aan/uit knop niet werkt. • Gebruik de handgreep/handgrepen om het apparaat op te tillen of te verplaatsen. • Houd dit apparaat buiten bereik van kinderen en/of personen met lichamelijke, zintuiglijke of geestelijke beperkingen, of met een gebrek aan ervaring en kennis. • Controleer dat de ventilatieroosters van het apparaat niet verstopt raken met stof, vuil of voorwerpen. • Niet gebruiken op oppervlakken die metalen voorwerpen zoals spijkers en/of schroeven bevatten. • Zuig geen gloeiende of scherpe voorwerpen op (sigarettenpeuken, as, spijkers…). • Gebruik het apparaat uitsluitend op een droge ondergrond. • Gebruik het apparaat niet op lichaamsdelen van mens of dier. GEBRUIKSAANWIJZINGOPMERKINGEN VOORAFGAAND AAN HET GEBRUIK:• Controleer dat al het verpakkingsmateriaal van het product verwijderd is.

• Om de zuigslang van de stofzuiger los te ko-ppelen moet u gelijktijdig op de twee knoppen drukken die zich op het koppelstuk van de zuigslang bevinden en eraan trekken. (Fig. 1). PLAATSING VAN EEN ACCESSOIRE IN DE HANDGREEP VAN HET APPARAAT:• De handgreep van het apparaat is zodanig ontworpen dat de volgende accessoires erin geplaatst kunnen worden: (gebruik de meest geschikte combinatie). • Telescopische verlengbuis: Deze werd on-tworpen om veraf gelegen oppervlakken te kunnen bereiken en om gemakkelijk vloe-ren te kunnen reinigen, aangezien de len-gte van de buis door middel van de regelk-nop aangepast kan worden. • Zuigmond: Speciaal ontworpen voor de rei-niging van vloeren (zowel vaste vloerbede-kking, tapijten als harde vloeren).

De basis beschikt over een intrekbaar borsteltje dat op twee hoogten ingesteld kan worden voor is raadzaam om de borstel uit te klappen voor harde vloeren en hem in te trekken voor vaste vloerbedekking en tapijten. • Spleetzuigmond: Dit hulpstuk is speciaal geschikt voor moeilijk toegankelijke spleten en hoeken. • Multifunctionele borstel (in het spleetstuk geïntegreerd).

NL GEBRUIK:• Trek de gewenste hoeveelheid kabel uit het kabelvak. • Steek de stekker in het stopcontact. • Zet het apparaat aan met de aan/uit knop. NA GEBRUIK VAN HET APPARAAT:• Zet het apparaat uit met de aan/uit knop. • Trek de stekker uit het stopcontact. • Rol de kabel op door op de knop van het oprol-mechanisme te drukken en de kabel naar het apparaat te leiden. • Reinig het apparaat. HANDVAT(EN) VOOR TRANSPORT:• Dit apparaat beschikt over een handvat aan de bovenzijde om het makkelijk en comfortabel te transporteren. PARKEERSTAND:• Dit apparaat beschikt over een parkeerstand om het eenvoudig en comfortabel op te ber-gen. • Om gebruik te maken van de horizontale par-keerpositie van het apparaat, klikt U de haak van de zuigvoet in de haakopening die zich aan de achterkant van het apparaat bevindt. (Fig. 2).

REINIGING• Trek de stekker uit het stopcontact en laat het apparaat afkoelen alvorens het te reinigen. • Maak het apparaat schoon met een vochtige doek met een paar druppels afwasmiddel en droog het daarna goed af. • Gebruik geen oplosmiddelen of producten met een zure of basische pH zoals bleekwa-ter, noch schuurmiddelen, om het apparaat schoon te maken. • Dompel het apparaat niet onder in water of een andere vloeistof en houd het niet onder de kraan. HET STOFRESERVOIR LEGEN:• Leeg het stofreservoir wanneer u door de transparante wanden ziet dat het reservoir vol is, of wanneer het zuigvermogen van het appa-raat sterk afneemt. • Koppel de zuigslang los van de zuigopening van de stofzuiger. • Koppel het stofreservoir los van het apparaat. (Fig. 3). • Open het deksel van het reservoir en leeg de inhoud in een daarvoor geschikte afvalcontai-ner.

• • Sluit het deksel van het reservoir. • Koppel het stofreservoir weer aan het appara-at. • Koppel de zuigslang aan de zuigopening van de stofzuiger.

VERVANGING VAN DE FILTERS:•     gebruiksuren moet het gereinigd / vervangen worden• -ten, pollen, enz. vasthoudt). Het wordt aanbe-   controleren. Het moet worden gereinigd / ver-vangen na elke 50 uren gebruik, of wanneer men merkt dat de zuigkracht van het apparaat VERWIJDERING VAN DE FILTERS:MOTORFILTER:• Koppel het stofreservoir los van het apparaat. (Fig. 3). • Open het bovendeksel van het stofreservoir. (Fig. 4). • DEKSEL UITGANGSFILTER:• Open het rooster van de luchtuitgang op de achterkant van de stofzuiger.

Om een beroep te doen op uw rechten of aanspraken kunt u contact U kunt de dichtstbijzijnde technische service vinden op de website: http://solac. com Voor verdere informatie kunt u ook contact met ons opnemen. U kunt deze gebruiksaanwijzing en eventuele actualiseringen ervan downloaden via http://solac. com PL) GWARANCJA I SERWIS TECHNICZNYTen produkt jest uznawany i chroniony.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Solac AS3266 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden