Smeg PGF30F Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg PGF30F (13 pagina’s), behorend tot de categorie Friteuse. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 35 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg PGF30F of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/13

Downloaded from www.vandenborre.be
ISTRUZIONI PER L’USO
MODE D’EMPLOI
DIRECTIONS FOR USE
GEBRAUCHSANWEISUNG
MODO DE EMPLEO
GEBRUIKSAANWIJZING
BRUGSANVISNING
FRIGGITRICE DA INCASSO
FRITEUSE ENCASTRABLE
BUILT-IN FRYER
EINBAUFRITEUSE
FREIDORA EMPOTRABLE
INBOUWFRITEUSE
FRITØSE TIL INDBYGNING
IT
FR
GB
DE
ES
NL
DK
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Friteuse |
| Model: | PGF30F |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Breedte: | 310 mm |
| Diepte: | 512 mm |
| Hoogte: | 208 mm |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 2200 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Constructietype: | Enkel |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Inhoud: | 3.6 l |
| Olieniveau: | - l |
| Koel(e) handvat(en): | Ja |
| Koude zone: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg PGF30F stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Friteuse Smeg
3 Juni 2023
10 Februari 2023
Handleiding Friteuse
Nieuwste handleidingen voor Friteuse
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026