Smeg DNP92SEUK Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DNP92SEUK (36 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Smeg DNP92SEUK of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

DNP92SEUK
Dryer
User Manual
2960313608_EN/ 17-01-23.(15:35)
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DNP92SEUK |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Gewicht: | 42 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 607 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Type stekker: | Type G |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 110 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | - min |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Energie consumptie: | 2.17 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 259 kWu |
| Gewicht verpakking: | 43 g |
| Breedte verpakking: | 650 mm |
| Diepte verpakking: | 630 mm |
| Hoogte verpakking: | 885 mm |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid: | Nee |
| Zelfreinigend: | Nee |
| Inverter technologie: | Nee |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Kleurnaam: | Wit |
| Land van herkomst: | Turkije |
| Douane productcode (TARIC): | 8451210000 |
| Code UK-handelstarief: | 8451210000 |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Verlichting in trommel: | Nee |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Nominale capaciteit: | 9 kg |
| Type beeldscherm: | LED |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Bedding, Cotton, Eco, Jeans/denim, Mix, Outdoor/sport, Quick, Steam, Synthetics, Timed, Towel |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DNP92SEUK stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026