Smeg CK2000LED Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg CK2000LED (32 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 124 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg CK2000LED of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | CK2000LED |
Handleiding Smeg CK2000LED – volledige tekst
Iluminação:Fig. 17: para substituir as lâmpadas de halogéneo abrir a tampa fazendo força nas respectivas fendas. Substituirpor lâmpadas do mesmo tipo. ATENÇÃO: Não tocar na nova lâmpada directamente com as mãos. - Se a luz do LED estiver danificada, ela deve ser substituída pelo fabricante, técnico de serviço autorizado oupor uma pessoa com qualificações semelhantes, o que impedirá qualquer tipo de ameaça ao produto. NEDERLANDSAls de voedingskabel beschadigd is, moet deze door de fabrikant of de technische assistentie of door een persoonmet soortgelijke kwalificatie worden vervangen om elk risico te vermijden.
Uitsluitend voor kappen met elektronische bediening:De 4e (intensieve) snelheid wordt automatisch na 5' functionering verlaagd naar de 3e snelheid om het energieverbruikte optimaliseren; in kappen met spanning 120V/60Hz is deze functie niet actief en de 4de versnelling wordtaangeduid met de letter b (Booster). - Als de afzuigkap ingeschakeld blijft (licht en/of de motor), dan wordt deze na 10 uur, als er geen opdracht vande gebruiker komt, automatisch in de OFF-stand gezet, en alle functies worden uitgeschakeld. In kappen metspanning 120V/60Hz is deze functie niet actief. - Elke keer als er een opdracht wordt ingevoerd via het toetsenbord of de afstandsbediening (optioneel), wordter een geluidssignaal “beep” gegeven door de zoemer. - Als er tijdens de werking van de afzuigkap de stroomtoevoer wordt onderbroken, zet de afzuigkap zich automatischuit, en de knop gaat over in de OFF-stand.
1): de afzuigkapzuigt de met verbrandingsgassen en onaangename luchtjes doordrongen kooklucht af en zuivert de lucht via devetfilters en de koolstoffilters waarna de schone lucht weer in de ruimte geblazen wordt. Om ervoor te zorgendat de werking voortdurend doeltreffend is moeten de koolstoffilters regelmatig vervangen worden. De koolstoffilterszijn niet bijgeleverd. Afzuigversie (Afb. 2): de afzuigkap zuigt de met verbrandingsgassen en onaangename luchtjesdoordrongen kooklucht af en zorgt ervoor dat de lucht door de vetfilters gaat en vervolgens via een afvoerpijprechtstreeks naar buiten geleid wordt. Bij deze versie is de toepassing van koolstoffilters niet nodig. Bepaal vanaf het begin het type installatie (filter- of afzuigversie). Voor een grotere doeltreffendheid adviserenwij u om (indien mogelijk) de afzuigkap in de afzuigversie te installeren.
De afzuigkap in de uitvoering met 2 motoren is alleen beschikbaar voor installatie met afvoer van de luchtnaar buiten. INSTALLATIELET OP: om dit apparaat te monteren zijn minstens 2 personen nodig. De installatie kan het besteovergelaten worden aan vakmensen. INSTALLATIE IN DE AFZUIGVERSIE:1. Alvorens de afzuigkap te bevestigen moet u eerst de pijp voor de luchtafvoer naar buiten in orde maken. Gebruik een afvoerpijp die de volgende eigenschappen heeft: - minimum benodigde lengte; - zo min mogelijkbochten (maximaal toegestane hoek van de bochten: 90°); - materiaal dat goedgekeurd is volgens de voorschriften(afhankelijk van het land); - binnenkant zo glad mogelijk. Er wordt bovendien geadviseerd om drastischeveranderingen van de doorsnede van de pijp te vermijden.
Het wordt geadviseerd een pijp te gebruiken met eendiameter van 150 mm voor het model dat weergegeven wordt op afbeelding 3, of met een diameter van 200 mmvoor het model op afbeelding 4. Om de lucht naar buiten af te voeren moet u alle andere aanwijzingen die ophet blad “Opgelet” staan opvolgen. 2.
Als u het model met 2 motoren heeft aangeschaft (model weergegeven op afb. 4), moet de plastic flensworden gemonteerd met de 4 schroeven (3,9 x 9,5 mm). 3. Zorg voor geschikte elektrische voeding. Om de elektrische aansluiting tot stand te brengen moet u alleandere aanwijzingen die op het blad “Opgelet” staan opvolgen. 4. Controleer of de vetfilters verwijderd zijn; verwijder hen eventueel door de vergrendeling (B) te verplaatsenen de filters naar buiten te draaien (afb. 5). 5. Maak de opening die nodig is om de afzuigkap in onder te brengen (afb. 6) in de bodem van hetbovenkastje. De bodem van het bovenkastje moet een dikte tussen 15 en 20 mm hebben. 6. Neem de 4 schroeven die dienen voor de bevestiging uit het zakje met accessoires (4,2 x 15 mm).
Plaatshet apparaat in de opening, eerst aan de achterkant, zodat de vin op de achterkant op het kastje steunt; verschuifhet apparaat vervolgens iets naar achteren, naar de muur (afb. 7). Zet het apparaat zonder het los te laten vast aan het bovenkastje met behulp van de 4 schroeven (afb. 8). 7. Ga over tot de definitieve bevestiging, door nog 4 schroeven aan te brengen (4,2 x 15 mm). Zie afb. 9. 8. Verbind de luchtafvoerpijp met de luchtafvoeropening van de kap; gebruik een buigzame slang en zet dezeaan de luchtuitgang van de afzuigkap vast met een metalen bandje (slang en bandje worden niet bijgeleverd). De.
elektrische aansluiting uitvoeren. 9. Monteer de vetfilters weer. INSTALLATIE IN DE FILTERVERSIE:Verricht de installatie volgens de instructies voor de afzuigversie (zie punt 3, 4, 5, 6, 7), en ga daarna verdermet de onderstaande instructies. Sluit een buigzame slang aan op de luchtuitgangsopening van de wasemkap, zodat hij de lucht tot de bovenkantvan het bovenkastje voert; zet de pijp vast met een metalen band (pijp en en band worden niet meegeleverd). Breng de elektrische aansluiting tot stand. Controleer of de koolstoffilters al geplaatst zijn; monteer hen eventueel als volgt: leg het koolstoffilter op demotorgroep, zodanig dat de pennen samenvallen; draai het koolstoffilter totdat het geblokkeerd wordt (afb. 10). Monteer de vetfilters weer. WERKINGAfhankelijk van de versies is het apparaat uitgerust met de volgende bedieningselementen:Bedieningselementen van Afb.
11:Toets A = lampjes aan/uit. Toets B = TIMER inschakelen/uitschakelen: door 1 keer op deze toets te drukkenwordt de timer ingeschakeld, zodat na 5 minuten de motor stopt (tegelijkertijd zal op het display het nummer vande gekozen snelheid knipperen); de timer blijft werken als de snelheid van de motor veranderd word. Display C= - laat de gekozen motorsnelheid zien (van 1 tot 4); - laat als het nummer knippert zien dat de timer ingeschakeldis; - geeft als het middelste gedeelte brandt of knippert aan dat de filters in alarm zijn. Toets D = schakelt demotor in ( in de laatst gebruikte snelheid). Door de toets nogmaals in te drukken, worden de motor-snelhedengekozen van 1 tot en met 4 in opeenvolgende orde. Houdt u de toets circa 2 seconden dan zal de motor stoppen. Toets R = reset van de vetfilters en koolstoffilters. Als het filteralarm verschijnt (d. w. z.
Alshet middelste gedeelte daarentegen knippert dan moeten de vetfilters gereinigd worden en de koolstoffiltersvervangen worden (er zijn 120 werkingsuren verstreken). Is uw afzuigkap niet in de filterversie en zijn dekoolstoffilters niet aanwezig dan hoeft u uiteraard alleen de vetfilters te reinigen, dit geldt zowel als het middelstegedeelte brandt danwel als het middelste gedeelte knippert. Het filteralarm verschijnt wanneer de motor uitgeschakeldis en is ongeveer 30 seconden zichtbaar. Om opnieuw te beginnen moet u de toets 2 seconden gedurende hetzichtbaar zijn van het alarm. Bedieningselementen van Afb. 12:AUTOMATISCHE WERKING MET SENSOR:Toets A : schakelt de verlichting in/ uit. Toets B : schakelt de “Automatische” functie in / uit.
Door deze functiein te schakelen verschijnt een “A” op het display C en wordt de snelheid van de motor automatisch hogerof lager, afhankelijk van de dampen, luchtjes en gas in de keuken. Display C : - duidt de automatische werkingvan de sensor aan (de letter “A” verschijnt);- het duidt de snelheid van de motor aan die automatisch doorde sensor gekozen is ; - het duidt het filteralarm aan, wanneer het middelste gedeelte gaat branden of knippert. Toets D : deze vermindert de snelheid van de motor / Reset; deze vermindert de snelheid van de motor totnul (stop), desalniettemin gaat de afzuigkap na ongeveer 1 minuut weer automatisch werken op de snelheiddie door de sensor bepaald is. Door tijdens het tonen van het filteralarm op de toets te drukken, wordt deRESET verkregen, waardoor de uurtelling opnieuw begint.
– Druk tegelijkertijd op detoetsen D en E (op het display verschijnt de gevoeligheidsindex van de sensor). – Verhoog of verlaag degevoeligheidsindex door op de toetsen D of E te drukken (1 : minimum gevoeligheid / 9: maximum gevoeligheid). – wanneer de stroomvoorziening onderbroken wordt, gaat de sensor weer met gevoeligheid 5 werken. Let op: om te voorkomen dat de sensor beschadigd wordt, dient men geen siliconenhoudende producten inde buurt van de afzuigkap te gebruiken. WERKING ALS EEN TRADITIONELE AFZUIGKAP :Toets A : schakelt de verlichting in/ uit. Display C : - duidt de gekozen snelheid van de motor aan (van 1tot 4); - duidt de inwerkingstelling van de Timer aan wanneer het getal knippert; - duidt het filteralarm aan wanneerhet middelste gedeelte gaat branden of knippert.
Toets D : vermindert de snelheid van de motor / Stop / Reset;vermindert de snelheid van de motor tot nul (stop). Door tijdens het tonen van het filteralarm op de toets tedrukken, wordt de RESET verkregen, waardoor de uurtelling opnieuw begint. Toets E :schakelt de motor in / verhoogt de snelheid van de motor / TIMER. Door op de toets te drukken wordt de motor ingeschakeld (opde laatst gekozen snelheid); door er nogmaals op te drukken wordt de snelheid van de motor verhoogd; doorde toets enkele seconden ingedrukt te houden, wordt de TIMER ingeschakeld, dus stopt de motor na 5 minuten(tegelijkertijd knippert op het display het nummer van de gekozen snelheid); de timer blijft ingeschakeld alsmen de snelheid van de motor verandert. Om de timer uit te schakelen, dient men opnieuw op de toets tedrukken. Bedieningselementen van Afb. 13:A) verlichting uit. B) verlichting aan.
D) Schakelt de motor in (op de laatst gebruikte snelheid) en verhoogt de snelheid van de motor tot de maximalesnelheid wordt bereikt. E) Activeert/deactiveert de Sensor (AUTOMATISCH of HANDBEDIENING). In de Automatische bediening is desensor actief en verschijnt op de Display (L) de letter “A”. L) Display:- geeft de huidige snelheid weer- geeft de Automatische bediening weer aan de hand van de letter “A”. Indien de snelheid van de motor wordtgewijzigd, wordt de huidige snelheid 3-maal knipperend weergegeven, waarna opnieuw de letter “A” verschijnt. - meldt het Filteralarm (motor uitgeschakeld) door het centraal segment 30" lang weer te geven. FILTERALARM: wordt aangegeven met Uitgeschakelde Motor, gedurende 30":Na 30u werking, verschijnt op de display het centraal segment; betekent dat de vetfilters moeten worden gereinigd.
Na 120u werking, knippert op de display het centraal segment; betekent dat de vetfilters moeten worden gereinigden de koolstoffilters moeten worden vervangen. Wanneer de vetfilters gereinigd zijn (en/of de koolstoffilters vervangen zijn), wordt tijdens de weergave van hetfilteralarm gedrukt op de knop C om de UREN-telling opnieuw te starten (RESET). GEVOELIGHEID VAN DE GASSENSOR: de gevoeligheid van de sensor kan volgens de eigen behoefte wordengewijzigd. Om de gevoeligheid te wijzigen, dient het apparaat zich in de handbediening te vinden (op de displaymag niet de letter “A” maar moet de huidige snelheid weergegeven zijn); zo niet, druk op de knop E. Wijzig de gevoeligheid van de sensor door tegelijk te drukken op de knoppen D en E. De ingestelde gevoeligheidwordt weergegeven op de display.
14Knop TC1 (Licht)Aan- / uitzetten van de hoofdverlichting ON/OFFAls de hoofdverlichting aan staat, verandert BL1 vankleur en gaat aan. Na het indrukken en ingedrukt houden gaat de bijverlichting aan / uit (optioneel). Knop TC2 (Motor – V1). ON/OFF Motor – Zet de motor aan met de 1e snelheid. Knop TC3 (Motor – V2). Zet de motor aan met de 2e snelheid. Knop TC4 (Motor – V3). Zet de motor aan met de 3e snelheid. Knop TC5 (Motor – V4). Zet de motor aan met de 4e snelheidDe tijd van de maximale snelheid staat ingesteld op 5minuten, na deze tijd wordt de snelheid automatisch teruggezet naar de 3e snelheid. Als de motor aanstaat, gaat hetLED lampje van de laatst gekozen knop (TC2-TC5) branden om aan te geven welke snelheid is ingesteld. Knop TC6 (TIMER zelf uitzetten na 5 min. )Zet de TIMER functie aan met de eerder ingestelde snelheid.
Als de motorNIET aanstaat, wordt de motor aangezet met de eerste snelheid en de TIMER functie wordt ingeschakeld. Als deTIMER functie aan staat, verandert BL6 van kleur en gaat aan. ALARM filter 30 h. Na 30 uur werken, gaat het alarm af voor het reinigen van de vetfilters. Als het alarm voor de filtersafgaat, wordt deze 30 seconden lang weergegeven elke keer nadat de motor wordt uitgezet. BL6 blijft aan. Gedurendedeze tijd is er een mogelijkheid om het alarm te resetten door TC6 in de drukken en ingedrukt te houden. ALARM filter120 h. Na 120 uur werken, gaat het alarm af voor de vervanging van de actieve koolfilters (optioneel). Als het alarmvoor de filters afgaat, wordt deze 30 seconden lang weergegeven elke keer nadat de motor wordt uitgezet. BL6 gaatknipperen. Gedurende deze tijd is er een mogelijkheid om het alarm te resetten door TC6 in de drukken en ingedrukt tehouden.
Werktijd limiet : als de afzuigkap ingeschakeld blijft (licht en/of de motor), dan wordt deze na 10 uur, als er geenopdracht van de gebruiker komt, automatisch in de OFF-stand gezet, en alle functies worden uitgeschakeld.
Zoemer: elke keer als er een opdracht wordt ingevoerd via het toetsenbord of de afstandsb diening (optioneel), wordter een geluidssignaal “beep” gegeven door de zoemer. Bedieningselementen van Afb. 15Knop TC1 (Licht): zet de hoofdverlichting aan / uit - ON/OFFAls de hoofdverlichting aan staat, verandert BL1 van kleuren gaat aan. Na het indrukken en ingedrukt houden gaat de bijverlichting aan / uit (optioneel). Knop TC2 (Motor – V1): ON/OFF Motor – Zet de motor aan met de 1e snelheid. Knop TC3 (Motor – V2): zet de motor aan met de 2e snelheid. Knop TC4 (Motor – V3): zet de motor aan met de 3e snelheid. Knop TC5 (Motor – V4): zet de motor aan met de 4e snelheidDe tijd van de maximale snelheid staat ingesteld op 5minuten, na deze tijd wordt de snelheid automatisch teruggezet naar de 3e snelheid.
Als de motor aanstaat, gaat hetLED lampje van de laatst gekozen knop (TC2-TC5) branden om aan te geven welke snelheid is ingesteld. Knop TC6 (Auto ASC): zet de automatische functie ASC aan/uit. Met deze functie wordt de snelheid van de motorverhoogd of verlaagd aan de hand van de hoeveelheid rook en geuren die onder de afzuigkap worden gevormd. Alsdeze functie aanstaat, gaat BL6 (onafgebroken) branden. Elke keer als de snelheid van de motor wordt veranderd,automatisch of ingevoerd door de gebruiker, gaat BL6 een paar seconden lang knipperen. ALARM filter 30 h: na 30 uur werken, gaat het alarm af voor het reinigen van de vetfilters. Als het alarm voor de filtersafgaat, wordt deze 30 seconden lang weergegeven elke keer nadat de motor wordt uitgezet. BL6 blijft aan. Gedurendedeze tijd is er een mogelijkheid om het alarm te resetten door TC6 in de drukken en ingedrukt te houden.
ALARM filter 120 h: na 120 uur werken, gaat het alarm af voor de vervanging van de actieve koolfilters (optie). Als hetalarm voor de filters afgaat, wordt deze 30 seconden lang weergegeven elke keer nadat de motor wordt uitgezet. BL6gaat knipperen.
Gedurende deze tijd is er een mogelijkheid om het alarm te resetten door TC6 in de drukken eningedrukt te houden. Knoppen TC5 + TC6 (Gevoeligheid ASC): het is mogelijk om de gevoeligheid van de ASC geursensor te veranderen op4 verschillende niveaus, afhankelijk van uw behoeften. Om dit te doen moet u tegelijkertijd knop TC5 en TC6 indrukkenen ingedrukt houden. De motor hoort uit te staan en de automatische functie mag NIET actief zijn. In het geval dat de.
functie om de gevoeligheid te veranderen aan staat, dan:gaan alle BL uit (geen weergave), vervolgens gaat BL6ONAFGEBROKEN branden. Na 1 seconde laten de LED lampjes BL2-BL5 zien welke gevoeligheidswaarde gekozen is,van BL2 voor de kleinste tot BL5 voor de grootste gevoeligheid. Er bestaat een mogelijkheid om een andere waarde inte stellen, door gebruik te maken van de knoppen TC2, TC3, TC4 of TC5. Om de nieuwe waarde op te slaan, dient knopTC6 ingedrukt te worden of moet u wachten totdat de functie automatisch uitgaat. Het is mogelijk om het toetsenbord te blokkeren (om schoon te maken) door tegelijkertijd knop TC1 en TC6 in tedrukken en ingedrukt te houden. Als de schoonmaak mode aanstaat, blijven de knoppen TC1 en TC6 aan.
Om deschoonmaak mode uit te zetten, horen de knoppen TC1 en TC6 opnieuw aangezet te worden, door ze tegelijkertijd in tedrukken (lang indrukken) of 5 minuten te wachten. Werktijd limit: als de afzuigkap ingeschakeld blijft (licht en/of de motor), dan wordt deze na 10 uur, als er geenopdracht van de gebruiker komt, automatisch in de OFF-stand gezet, en alle functies worden uitgeschakeld. Zoemer: elke keer als er een opdracht wordt ingevoerd via het toetsenbord of de afstandsbe-diening (optioneel), wordter een geluidssignaal “beep” gegeven door de zoemer. Let op: om te voorkomen dat de sensor beschadigd wordt, dient men geen siliconenhoudende producten inde buurt van de afzuigkap te gebruiken. Reiniging van de vetfilters:WANNEER: minstens 1 keer in de 2 maanden reinigen om brandgevaar te vermijden, met betrekking tot gebruik.
Vervanging van de koolstoffilters: als het apparaat gebruikt wordt in de filterversie, moeten de koolstoffiltersworden vervangen. Minstens 1 keer in de 6 maanden, met betrekking tot gebruik. Demontage van de koolstoffilters:verwijder eerst de koolstoffilters, de vetfilters moeten worden weggehaald door de vergrendeling B te verplaatsenen het filter naar buiten te draaien (Afb. 5). Verwijder vervolgens de koolstoffilters door hen te draaien tot zeloskomen van de pennen (Afb. 16). Verlichting:- Afb. 17: om de halogeenlampen te vervangen moet het deksel worden geopend door het op te lichten in dedaarvoor bestemde sleuven. Vervang hen met lampen van hetzelfde type. OPGELET: raak de nieuwe lamp nietmet uw blote handen aan.
- Als het LED licht kapot is, hoort het vervangen te worden door de producent, een erkende technische dienstof een persoon met vergelijkbare kwalificaties, waardoor elke vorm van gevaar voorkomen kan worden. РУССКИЙЕсли кабель питания поврежден, в целях предупреждения опасности, он должен быть заменен изготовителем илиего службой технической поддержки, или лицом с аналогичной квалификацией. Только для вытяжек с электронным блоком управленияТолько для вытяжек с электронным блоком управленияТолько для вытяжек с электронным блоком управленияТолько для вытяжек с электронным блоком управленияТолько для вытяжек с электронным блоком управления:В целях оптимизации потребления энергии через 5 минут работы 4-я скорость (интенсивная) автоматически переходитна 3-ю скорость.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg CK2000LED stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Smeg
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap